| KamitzaMaria a întrebat:

Buna tuturor.
Am o mica problema in materie de sex si m-am gandit sa va cer sfatul.

Iubitul meu doreste sa-mi faca sex oral,si de fiecare data cand avem un contact tot evit si nu-l las,si am ajuns sa ne contram pe tema asta, si s-a suparat.Motivul este ca am labiile mici mai mari si nu stiu cum va reactiona,mie mi se par oribile.

Baietii, voi ce parere aveti? V-ar deranja?
Multumesc.

16 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

Deci, prietena mea are exact aceeasi problema, are labiile mici mai mari, si care e problema? stiam de ce-o sa gasesc acolo cand am bagat botul....Prietenul tau nu te-a atins niciodata jos cu mana, eu cred ca da, stie si el ce va gasi, nu?
sau nu v-ati jucat niciodata si vrea sa treceti direct la orale?

| JustStitch a răspuns:

Nu m-ar deranja.

| bogdan72 a răspuns:

Eh, mare filosofie. Asa, probabil nici fetele nu se omoara dupa forma penisul (cel putin dupa testicule sigur nu), dar ne fac ca sa ne satisfaca pentru ca ne iubesc. Noi de ce nu am face acelasi lucru?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu nu cred ca m ar deranja. Eu zic sa l las. Nu uita sunt atatia baieti care nu vor sa faca partenerei incat ar trebui sa te consideri norocoasa. Nu uita ca noua ne plac si cele mari si mici. Si mai ales iubim cand ni se intoarce serviciul.winking bafta

| pursisimpluAlex a răspuns:

Eu ce am inteles de la tine tu nu vrei ca iti este rusine de labiile tale. ceea ce mi se pare ciudat. Dati mai multa incredere si lasa-l pe el sa spuna ce nu-i placehappy

| TrooololololololoJR a răspuns:

Nu m-ar deranja
m-ar deranja sa nu vrei si sa tot amani.

| ItsMatrix a răspuns:

E iubitul tau happy
Te iubeste!
Stai linistita, nu conteaza labiile. Nici nu o sa-si dea seama, fiecare om nu e la fel!
Baftawinking

| adyi370 a răspuns:

Nu esti obligata sa faci doar daca nu-ti place si spui ca nu-ti place ce doamne ca are serios daca nu vrei sa faci are ceva

| bogdan72 a răspuns (pentru adyi370):

Ai inteles ceva din ce a intrebat ea, macar?

| adyi370 a răspuns (pentru bogdan72):

Ce sa inteleg

| bogdan72 a răspuns (pentru adyi370):

Ea spune ca iubitul vrea sa ii faca ei sex oral si ea se simte prost pentru ca nu ii place aspectul labiilor ei ("am labiile mici mai mari... mi se par oribile"). Sincer nici nu imi dau seama ce ai inteles... ori ca ea sa ii faca lui; oricum ea nu face mai nimic la faza asta. Ideea era: accepta sau nu.

| adyi370 a răspuns (pentru bogdan72):

Faca cum a vrea ca poate a vedea mai incolo cum ie cu iubitul sau nu depinde

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns:

Daca vroiai sa o faci o faceai nu mai conta nimic poate nu esti pregatita si asta e doar un motiv...mult succes...

| bestiutzzzzza a răspuns:

Esti foarte comica sa stii...happy in primul rand nu stii ce pierzi iar in al 2-lea incearca pe lumina stinsa ca sa nu te stresezi prea tare nu o sa-l deranjeze stai linistita