| OanaAdina a întrebat:

Am o relatie de cateva luni, o relatie "cu nabadai" as putea spune...eu deja sunt indragostita, el inca nu, insa stiu ca tine la mine enorm si isi doreste relatia asta. Problema e alta: maine e Valentine's si sunt in dubii daca sa ii iau ceva sau nu. Poate suna prostesc, dar cu as putea sa ii cumpar o inima de plus/canuta/whatever pe care sa fie inscriptionat un mesaj de dragoste din moment ce eu stiu clar ca nu e ink indragostit de mine?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai perfecta dreptate. Mai asteapta sa vezi cum decurge relatia, ocazii pentru cadou vor mai fi. Nu trebuie sa te simti prost nici daca el iti ofera ceva.

| Azµre a răspuns:

Un simplu te iubesc e de ajuns!

| llljk a răspuns:

Bună

Dar cum îţi dai seama că nu e îndrăgostit? poate e! îşi ascunde sentimentele.

Nu contează, e un gest drăguţ din partea ta să îi oferi o inimioară de pluş cu un mesaj de dragoste.

O zi bună