| alinafrummusicatha a întrebat:

Buna tuturor am si eu o intrebare : Azi am fost pe la prietenul meu si am stat cu el ne-am jucat etc iar apoi au inceput saruturile iar apoi atingerile si etc pana cand hainele au "disparut" dupa noi si el avec din intamplare un prezervativ la el si am facut dragoste dar eu acum dupa ce am facut dragoste imi e rusine sa ma mai vad cu el si nu stiu ce sa fac? (eu am 13 ani si el are 16 ani ) fara raspunsuri ca prostii la misto va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara rusine, de ce sa iti fie. AAA poate de tine, aia da. Dar sa nu iti fie adica sper ca nu esti fraiera sa regreti. E un lucru pe care l-ati vrut amandoi nu vad care ar fi problema. Fii serioasa, e ok. Daca o sa te indepartezi de el o sa se supere si o sa te paraseasca. Poate el nu este genul, dar nu vad sa tina mult relatia dintre voi doi. Oricum succes si sa nu iti fie teama sa te mai vezi cu el.

35 răspunsuri:
| C26 a răspuns (pentru andreiush25):

Asa este andreiush25 happy

| Georgiana05 a răspuns (pentru C26):

oh go on

| AndreeaIonela a răspuns:

Dmne fereste! parintii tai stiu ce faci tu?

| ICHBalexnunu a răspuns:

Ai cazut in plasa prea repede din asta ti e fri a sa te vezi cu el(o sa ai unele regrete, crede-ma si eu am facut la 14 {baiat}si mai am din cand incand mai ales ca tu esti fata si ai 13 iar pentru fete sexule mult mai greu la inceput)si ce face cu un prezervativ int. la el? vroia sa faca sex sigur, dar oricum vorbeste cu elhappy

| figure a răspuns:

El avea un prezervativ "din intamplare". happy

Esti cam micuta la 13 ani, insa daca totul a fost frumos, de ce anume iti este rusine? Ai facut o alegere, pentru care zici ca te simteai pregatita...

Fii un pic precauta, bucura-te de experientele pe care le-ai trait si urmeaza sa le traiesti, cu sau fara el dar, tine cont de faptul ca : e totusi mult prea devreme. Fizic. anatomic. sa iti incepi viata sexuala te poate afecta negativ. Cauta pe net informatii legate de tema asta.

Btw... nu e cazul sa fiti atat de moralisti. E devreme, intr-adevar, insa varsta e relativa. Pe vremuri oamenii isi maritau fetitele la 14-15 ani.