| andreea_4761 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o intrebare dar vreau niste raspunsuri cat mai serioase.

Am 15 ani, si sunt impreuna cu un baiat de 2 ani, deci sa incep...

Noi de intalnim numai seara (uneori se ziua) dar mai rar.de fapt nu iesim seara tarziu, pe 5 -6 si plecam pe la 11.
dar in tot timpul acesta, ne sarutam, ne mangaiem ne spunem cuvinte dulci, dar mai spre plecare, el ma atingepe sani si inghite in sec si ofteaza intruna, intr-o zi eram ziua la iar verde ne-am jucat pana am ajuns unul peste altul ne-am sarutat in continuuu iar el tot respira cat mai greusi ofta. tin sa precizez ca sunt virgina i-am explicat ca eu nu sunt pregatita si a intels a zis ca ma va astepta oricat el ma iubeste si intelege ca daca nu sunt pregatita nu se poate. dar
vreau sa inteleg de ce ofteaza si de ce respira asagreu cand ne sarutam mai tandru ne atingem mai intens? funda pentru cel care ma lamureste

Răspuns Câştigător
| BrokenDreams_8819 a răspuns:

Eu zic s nu incepi pentru ca esti prea mik, e pacat de corpu tau.nu-ti bate joc de corpu tau, ateaspta pana cand vei fi pregatita. cand sinti ca esti pregatita at poti face pasu asta.la 15 ani corpul tau inca se dezvolta.trebuie s te gandesti bine inainte de a face pasu asta. totul depinde de tine. daca iti incepi viata sexuala de acum mai tz o s iti para rau.

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Să nu-ţi imaginezi că oftează de tristeţe sau din cauza faptului că i-ai spus că nu te poţi culca cu el.
În fapt, o face pentru că se simte bine şi profită de moment.

| alylove15 a răspuns:

Ar vrea sa fi a lui...sa zic asa de asta ofteaza, fi si u mai cuminte ca il chinui il exciti prea rau.

| Barblaster a răspuns:

Se excita, el vrea sa faceti sex, intelege cu greu ca nu esti pregatita se pare.

| ioanadanny a răspuns:

Respira si ofteaza pentru ca il excita ceea ce faceti si mai ales ca stie ca nu esti pregatita de asa cevahappy

| louise a răspuns:

Ptc te vrea. logic, vrea sa te forteze oarecum.big grin te sfatuiesc sa nu te pacalesti, iti vei incepe viata sexuala cand vrei tu big grin. vb cu el pe sleau si intreaba-l de ce tot ofteaza daca tu i`ai explicat cum sta treaba!big grin

| SexGirl1921 a răspuns:

Nu iti dai seama? te doreste enorm de mult iar tu mai mult il imfierbanti

| andreea_4761 explică:

Mikaela el are 16 anihappy

| BestFeeling a răspuns:

Nu ofteaza pentru ca nu-i place. respiratia si "oftatul" sunt din cauza ca se simte bine. se excita.

| Madisson a răspuns:

Esti mica inca. Nu merita sa faci asta oricat de mult i-ar placea de tine si tie de el. Cat timp esti virgina asa o sa faca si toti iubitii pe care ii vei avea nu numai el. Pt unii baieti este foarte important acest lucru. Iar cu oftatul... poate face asa de emotii, sau din cauza ca i-ai spus ca nu se va intampla si poate vrea sa te faca sa te simti prost si in felul asta sa faceti treaba aia.Parerea mea! Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| BallsofDust a răspuns:

Pentru ca el se excita si el stiind ca nu esti pregatita pentru sexwinking incearca sa se abtina

| BunicuLuCristos a răspuns:

Oftează că-i gras. happy

| Crista123 a răspuns:

Ar fi doua chestii thinking ori tipu se excita calumea, ori isi doreste intr-adevar sa o faceti...dar tine cont de parerea ta si de ceea ce vrei tu asa ca nu vrea sa te supere.

| mikaela_6356 a răspuns:

Da apropo cati ani are el?