| picolini a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o "problema"... Stau cu un un baiat de ceva timp, nu foarte mult. Si se pare ca el a vrut mai mult de la mine. Eu eram sau pot spune ca sunt, prea indragostita de el ca sa il refuz. Dar acum lucrurile sau schimbat intre noi, desi mi-a promis ca se schimba, ceea ce ma doare cel mai tare ca mi-a spus asta uitandu-se in ochii mei, si totusi, nu e urma de schimbare. trebuie sa mentionez ca el e mare "gigolo" prin zona. dar acum imi pare foarte rau de decizia mea, pentru ca nu sunt genul acela de fata, si simt ca mor. Ma simt foarte prost, si nu stiu ce sa fac. eu momentan normal mai sunt cu el, dar el continua mai indiferent. cred ca am nevoie de un psiholog... putin ajutor? va rog din suflet. chiar nu pot apela la nimeni cunoscut in situatia astacrying

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Stim ca il iubesti, dar sincer, nu te iubesti mai tare pe tine? N'ai tu nevoie de nici un "gigolo" in viata taoh go on Baietii astia dezamagesc si nu se schimba niciodata.Eu spun sa nu iti complici viata. daca chiar tine la tine atunci se va intoarce la tine, nu iti face griji. daca nu, atunci nici nu are rost sa iti bati capul, ca nu e relatie de viitor si te va face pana la urma sa il urasti cu comportamentul si indiferenta lui.Nu meriti asta, pari o tipa super ok si sunt sigura ca alt baiat te va iubi si te va face sa fi indragostita de el.Succes:*

2 răspunsuri:
| Maduliciu a răspuns:

Picolini genu asta de baiat nu merita nici buna nici pa, mie sincer mi e sila cand ii vad pe strada, nu crezi ca ar fi mai dragut un baiat care sa se poarte frumos cu tine, sa te inteleaga ca nu poti face oricand pasul asta deoarece este foarte important pentru o fata si sa fie alaturi de tine in orice situatie? crezi ca nu exista astfel de baieti? eu am exemplul cel mai bun si anume prietenul meu. iar tipul ala nu te merita, sex poate face cu oricine, dar ce i poti oferi tu nu gaseste la nici o fata, asa ca nu ti mai bate capul cu el, nu te mai oferi sau nu te mai gandi sa te oferi pe tava unui oarecare.

| Alexandra09637 a răspuns:

Daca doresti , ma poti contacta pe adresa de e-mail psiho.brancusi@yahoo.com, pentru a stabili detaliile unei eventuale discutii. Alexandra Patrascu , psiholog clinician, policlinica Brancusi