| maria300040005000 a întrebat:

Buna tuturor am un iubit si am fost la el acasa si el erea singur acasa am mers la bucatarie el a inceput sa ma sarute si apoi am mers in camera lui si tot ma saruta si a inceput sa ma atinga pe sani si eu l-am lasat si apoi el m-a dezbracat pe bluza si eu am ramas in sutien si apoi el a vrut sa imi dea jos pantaloni iar eu nu l-am lasat si el m-a intrebat de ce si eu i-am spus ca nu sunt pregatita si el nu a spus nimic si a inceput sa ma sarute si sa ma atinga in continuare. Stiu ca s-a suparat si nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| nighteye a răspuns:

Nu iti face griji si stai relaxata. Daca te iubeste cu adevarat, ceea ce reiese din ce s-a intamplat, sigur va astepta pana ce vei fi si tu pregatita, rezumandu-se doar la sarutari si atingeri. Si in plus aceste suparari nu dureaza in general mult. Ati putea sa discutati deschis despre asta si sa ii promiti ca atunci cand vei fi pregatita el va fi primul cu care ai sa o sa o faci.Asta l-ar induiosa si l-ar face sa se simta special. Dar din ceea ce ai spus inteleg ca el s-a oprit cand i-ai spus ca nu esti pregatita de unde rezulta ca te intelege.Mult succes in relatia ta :*

11 răspunsuri:
| hunterr a răspuns:

NU ai ce sa faci! Eu te apreciez ca ai luat atitudine si nu l-ai lasat sa faca ce vrea cu tine! Si daca s-a suparat ce? Parca ar fi ultimul baiat de pe pamant. Daca s-a suparat insemna ca vrea doar sex si nu te iubeste. Spune-i sa te astepte pana esti pregatita!

| AlinPlaya a răspuns:

Pai cati ani ai? Daca ii spui iubit, inseamna ca il iubesti. Sexul face parte din viata. Tu stii ce vrei de la viata ta.

| drogh a răspuns:

Chiar dacă s-a supărat, trebuie să îi explici că încă nu eşti pregătită pentru o partidă de dragoste. Atunci când e gata, o să-l anunţi dacă vrea desigur.
P.S: Felicitări pentru faptul că te-ai impus să nu îţi dea jos şi pantalonii!

| AniCasi a răspuns:

Impune-tee...nu lasa baietii sa faca ce vor. daca s-a suparat si nu te intelege inseamna ca nu te iubeste si ar trebui sa il lasi. Vei gasi unul mai bun cu siguranta!

| Sisitta a răspuns:

Bravo tie.Asteapta-i sunetul in Continuare.

| georgianaionescu a răspuns:

Deodata ce numesti iubitul tau siii mai ales ca ai fost si la el acasa, inseamna ca relatia voastra este mai stransa! Acum tu decizi ce sa faci... Daca indradevar il iubesti odata si odata ai sa "i te oferi lui" pentru ca altfel nu cred ca un barbat ar rezista sa stea mereu dupa o fata degeaba te asteapta darr nu se stie cat timp! asa ca daca il iubesti treci la pasul urmator! dar Gandeste-te bine!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Trebuia sa ii propui, sau sa incepi direct, sa il termini manual! Daca se duce la alta, sa se detensioneze?! Tu / voi, fetele nici nu stiti ce durere poate incerca un baiat la asa o faza! Sa fii mereu spalata pe maini cand te joci cu el din astea!

| zubagvatic a răspuns:

Secretul este: propozitia

| Pissicuts a răspuns:

Eu zic ca ai facut foarte bine. Daca nu te simti pregatita, atunci e foarte bine ca nu l-ai lasat. Niciodata sa nu te lasi pe mana baiatului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic. daca te respecta macar un pic va intelege ca NU inseamna NU

| Smileygirl23 a răspuns:

Nu are dreptul sa se supere. daca te iubeste, te asteapta pana te simti pregatita, daca te vrea doar pentru sex, nu. simplu