| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! As avea o întrebare, cred ca destul de ciudata în legătură cu apetitul sexual. Am 20 ani, nu am avut pana acum relații sexuale și ma terifiaza gândul ca va trebui sa fac asta în viitor. Este normal sa nu am un apetit sexual la vârsta asta? Sau va apărea cu timpul? Menționez ca din totdeauna nu am avut încredere în mine și încă am complexe. Îmi este frica ca atunci când voi avea o relație sa nu fiu perceputa ciudat. rog seriozitate. Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Libidoul diferă mult de la o persoană la alta.
Se pare că al tău tinde spre zero, ajutat și de fricile tale.
Câteva ședințe la un psiholog s-ar putea să te ajute.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ca la 20 de ani sa nu ai apetit sexual. Consulta un medic urolog, pentru a vedea care sunt cauzele lipsei de apetit sexual.

| MestrulYoda a răspuns:

Este ceva psihologic, rezolva asta mai intai