| andreea_3169 a întrebat:

tuturor! As avea si eu o intrebarebig grin, momentan fac un curs de masaj care cuprinde reflexoterapie, masaj de relaxare, intretinere, anticelulitic si facial! Si de ceva timp ma tot gandesc ca daca dupa ce termin o sa vina cineva la mine sa-i fac unu dintre masajele de mai sus contra cost thinking! Si de aceea vreau sa va intreb pe voi daca voi ati merge la cineva contra costbig grin, pentru un anumit tip de masaj...as vrea sa-mi raspundeti sincer, multumesc si scuzati categoria!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Sunt persoane care platesc pentru asa ceva, inceputu o sa fie mai greu pana ce iti castigi clientii prin mainile tale,,miraculoase,,, daca clientu e multumit va veni mereu si normal ca iti plataste, la fel as face si eu