| Sorinsorineu a întrebat:

Buna tuturor, as vrea foarte mult sa ma ajutaţi cu o oarecare problema, am 18 ani si sunt in clasa a 11a am o colega care are 17 ani.si problemuta mea ar fi următoarea: mi s a pus pata rau de tot pe colega mea e bunaaa raauu are un corp magnific e foarte frumoasa are sanii mari e buna rau
problema ar fi ca are iubit si vine mereu sa o astepte la soala. stiu ca ea nu ma suporta pentru ca mereu incerc sa o ating pe sani mereu ma trezesc cu o pereche de palme, cand e cu spatele incerc sa ii desfac sutienul dar nu reusesc ca nu sta, si mereu o ciupesc foarte tare de spate si se enerveaza foarte tare ii zic mereu ca e buna raaau si ca o vreau, dar ori ma injura, ori ma pocneste a zis ca daca nu ma potolesc ii spune iubitului ei de multe ori s-a trezit cu mine la usa pebtru ca stam la un bloc distanta.acum venind vacanta vreau sa ii intru un pic pe sub piele sa nu fie asa reea cu mine, pe mine ma excita rauu cand e reaa.ideea e ca vreau sa o bag in pat si nu stiu cum sa fac, unde se excita, unde sa o prind, la un moment dat ma gandeam sa o invit in club dar stiind ca nu ma suporta de asta vreau sa intru un pic pe sub pielea ei. ma puteti ajuta va rog? si normal ca

29 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inca ceva, chiar daca te palmuieste injura, fetele adora gesturile astea (in sinea lor)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti un obsedat, ce cauti tu sa i desfaci ei sutienul? De ce o hartuiesti? Eu in locul ei as face plingere la politie impotriva ta, esti nebun? Ce ai cu biata fată? Nu in felul ăsta o bagi in pat obsedatule. Bine i ti face ca te plesneste, eu in locul ei ti as fi tras si un sut unde te doare m ai tare, ai tupeu daca te pretezi la asa ceva, vezi ce faci, ca te prinde iubitul ei si te bate rău.

| Sorinsorineu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si ce sa fac? e bunnaaa raaau mereu "mi se trezeste"

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sorinsorineu):

Dușuri reci, alternate cu gheață din congelator.

| KamaSutra a răspuns:

Lasa fata in pace!straight face

| Emilian65 a răspuns:

Ar fi bine sa te potolesti si sa lasi fata in pace. Ea are un iubit, pe care il iubeste, nu vrea un golanas ca tine.

| Seba2013 a răspuns:

Astea sunt semne de psihopat.
Uite aici:http://dindragoste.unica.ro/......n-psihopat

Daca fata se imbraca provocator, este normal sa simti acel impuls.

Insa trebuie sa il controlezi, ca altfel, o sa faci tot posibilul sa il satisfaci.

Pentru a controla acest impuls, trebuie sa folosesti ratiunea.

Ratiunea isi spune sa ai grija, ca poti ajunge la puscarie, sa fi batut, sa ranesti.

Trebuie sa invingi acest impuls, si sa il urasti, pentru ca mai important este respectul de sine.

Trebuie sa gandesti si pozitiv.
Pana la urma ia o sa piarda, daca nu vrea.

Insa o fata care iti da ignor pe fata, ar trebui sa iti stinga acesta pasiune.

| Sorinsorineu explică (pentru Seba2013):

La mine merge doar primul punct, si dc sa ajung in inchisoare fata se mai imbraca si sexy, dar rar

| Sorinsorineu explică (pentru Seba2013):

Pe cine sa ranesc?

| Happyjump a răspuns:

Daca ai invata sa scrii mai corect, poate ai avea șanse, in cazul de fata mi se pare ca esti doar obsedat si ea o tipa terorizata de un tâmpit.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Esti un marlan. Nu ai, si nu vei avea vreodata treaba cu fata respectiva, cel putin nu cu binisorul. Din d'astia ca tine se nasc violatorii si pedofilii. Ca vi se puna voua "pata". Baga-ti pata aia undeva, si lasa fata in pace! Ce scarba imi eeeee, si abia ce mancasem o portocala. Ti-as mai zice eu, ceva in legatura cu un foc, da' mi-e ca s-ar numi instigare laughing

| 1DeadMemories a răspuns:

Cu asa comportament de animal in calduri nu o sa obtii nimic.Parerea mea!
Daca si-a facut o parere despre tine, mai ales vis a vis de iesirile tale necontrolate, greu sa o convingi ca ai intentii bune.Eu nici nu te-as baga in seama!

| angelcore a răspuns:

Esti un magar, dar pe bune eu zic sa mai tragi o laba din cand in cand amice, daca esti asa de incins

| Sorinsorineu explică (pentru angelcore):

Dc sunt magar ca o vreau? pe mine nu m-a refuzat nicio fata pana acum am banii multi, nu m-a refuzat nici macar un model vreau sa o rup in 2

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru Sorinsorineu):

Frate, cauta un psiholog bun. Si nu mai fuma/bea!

| angelcore a răspuns (pentru Sorinsorineu):

Esti cam plin de tine nu crezi?

| Sorinsorineu explică (pentru angelcore):

Pai poate asa reusesc cu ea

| angelcore a răspuns (pentru Sorinsorineu):

Sau poate nu

| ridhimagupta a răspuns:

Da lasa fata in pace. si daca e frumoasa si "buna" cum zici tu asta inseamna ca trebuie sa i-o tragi tu, mai ales daca are iubit s-ar putea ca prietenul sa te cam bumbaceasca asa ca iti zic sa stai in banca ta

Răspuns utilizator avertizat
| nedeea86 a răspuns:

Ar trebui sa renunti la obsesia asta....In caz ca nu ai observat, nu ii plac deloc gesturile tale. Crezi ca daca ai bani, poti sa ai orice fata? Te inseliwinking

| YaHabibi a răspuns:

You are a stalker.Definitely. straight face

| Sorinsorineu explică:

Vreau sa o ruuupp in doua

| Sorinsorineu explică:

Si cum sa o excit unde sa o ating cum imi dau seama daca am reusit?

| intreabaorice a răspuns:

Mie una mi se par cam nebunatice gesturile tale de a incerca sa-i dai jos sutienul. Sunt fete carora le place asta, insa sunt si carora nu le plac gesturile tale, cum as fi eu. Daca are iubit las-o in pace. Doar nu vrei sa ti-o primesti de la prietenul ei. Vezi-ti de treaba si nu te mai uita dupa sanii fetelor.Nu asta conteaza cel mai mult. Important e sa o iubesti si sa-i fii alaturi, nu sa incerci sa o dezbraci. Calmeaza-te putin

| Sorinsorineu explică (pentru intreabaorice):

Vreau sa fie a mea cu orice pret si nu o vreau pentru o relatie lungaa max 1 luna 2 o asemenea bunaciune sa imi scape mie vreau sa o rup in doua acum m-as duce peste ea acasa