| julianax a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea in primul rand sa multumesc celor care au incercat sa ma ajute cu problema trecuta, am fost la ginecolog si intr'adevar am avut candidoza, am urmat tratament, acum cred ca mi-a trecut, adica tind sa cred asta, sa sper asta deoarece nu mai am niciun simptom.
Dar am alta problema...ieri chiar, mi-au aparut niste bubite sa zici asa, pe labiile mari, de forma unor cosuri mici, ma intreb daca este din cauza firelor de par in interior sau nu, deoarece cand se usuca, scoate si un lichid alb, care iese usor. Mentionez ca dupa ce trec, se usuca cojita. Ce poate fi? contact sexual nu am mai avut, sa fie ceva de la candidoza? sau de la tratament sau crema sau? multumesc anticipat, imi cer scuze daca intrebarea este jenanta.

1 răspuns:
| вяυηєтнα a răspuns:

Du-te inca o data l medic si intreaba acolo.Cred ca el stie mai bine ca oricine de la ce ehappy