| DoarPatti a întrebat:

Ati avut vreodata o relatie care sa dureze cativa ani? E cineva care a inceput o relatie cu cineva la o varsta frageda si s-au casatorit? big grin Cum este?

2 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Am inceput relatia cu prietenul meu l 14 ani si pana in prezent avem 5 ani iar de curand ne-am mutat impreuna dar nu ne-am casatorit dar avem de gand.

| corinusdeplus a răspuns:

Buna! Eu am 23 de ani si sunt cu prietenul meu de aproape 7 ani si nu m-am casatorit.Consider ca actul acela nu schimba nimic, ba di contra, iti creeaza mai multe obligatii.Acum depinde si de interese, religii si mentalitate.Parerea mea.