| no name a întrebat:

Buna tuturor ce vor citi ce voi scrie! Nu stiu ce sa ma fac am 20 de ani si o relatie de un an si o luna si simt ca lupt numai eu pentru relatia asta orce il rog pe prietenul meu mereu imi arunca sau daca il rog sa faca ceva zice ca mereu imi trebuie ceva dar daca maicasa ii spune sa faca de 10 ori un lucru intr-o zi nu comenteaza sau altcineva am impresia ca nu ma mai iubeste si nu ma mai suporta si nu stiu dc ca nu i-am facut nimic! am ales ca saptamana asta sa nu ne int dar pentru ca mi s-a stricat calculatorul l-am rugat sa-mi aduka Cd cu windo si ceva poze ce le are pe calc si a inceput sa-mi zicca ca iar imi trebuie ceva mie tot timpu imi trebuie ceva dupa care m-a sunat si a zis ca mi le aduce si ce poze sa-mi aduka nu stiu ce sa mai fac simt ca nu mai am putere uneori si as pune punct dar parca nu pot si zic ca mai indur un pic voi ce ma sfatuiti? va rog nu va dati cu parerea aiurea multumesc

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai chinui depoamana pentru cineva care nu te iubeste. Sincer si eu zic la fel, pare sa nu mai tina deloc la tine, dar ar mai fi si varianta in care se poate sa treaca printr-o perioada mai grea, si de aceea sa iti acorde mai putin timp si tie...
Gandeste-te la ultimele evenimente intanplate, daca tu crezi ca nu are nici un motiv pentru care sa treaca prinro perioada frea inseamna ca s-a saturat de tine si trebuie sa uiti de el. Ai putea sa mai vb cu el, spune-i ce ai pe suflet, intreaba-l asa: bai uite cum sta treaba eu vand ca nu mai contez asa mult pentru tine, daca tu crezi ca nu mai tii la mine sa punem punct relatiei pentru ca eu nu mai pot sta cu cineva care e atat de indiferent.
Tu gandeste-te ca ai o varsta, peste cativa ani trebuie sa te mariti, ce faci? Iti pierzi timpul cu el cand poti sa cunosti pe cineva care chiar te merita si mai incolo sa formati o familie fericita...
Sper ca te-am ajutat, funda? PLZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Toate cele bune!