| lissa_2912 a întrebat:

cum ii sta bine tunsa unei fete cu par foarte foarte cret pana la umeri cu fata ovala daca puteti sa-mi dati si poze :* dau funda scuze de categorie

1 răspuns:
| dreamgirl16 a răspuns:

Eu zic ca unei fete cretse intotdeauna i`a stat bine cu parul lung:*Nu m`as baga in locul tau pe par scurt deoarece ar fi posibilitatea sa arati ca o oitsa:* creatsa si cu parul valvoi in sus,nu iti recomand,e salbatic si nu il poti stapani!laughingIti spun din propria experientsa deoarece am par cret,insa depinde ce fel de par ai, daca e carlionts iti va sta super scurt, daca e umflat nu! depinde de fel si de nivel:* bafta!