| NoMoreLies a întrebat:

Buna tuturor de ceva timp au aparut tot felul de vorbe cum ca Adrian Tutu are prietena, iar unii zic ca e o balerina dintr-un club din Bucuresti. Iar pe net e un video http://www.youtube.com/watch?v=C6anubiOy2A :| Fata e draguta dar chiar credeti ca Tutu s-ar incurca cu o F*fa "?

Răspuns Câştigător
| deeeeea1 a răspuns:

Daca e prietena lui bravo.E foarte frumoasa.La urma urmei isi alege pe cine vrea e viata lui tongue!

4 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Nu mai pot eu sa dorm noaptea din cauza asta. Vai, tragedie nationala.
Este problema lui cu cine se incurca, e viata lui.
Asa ca tu vezi`ti de viata ta.

| Papusik a răspuns:

Daca s-a incurcat cu ea nu ma priveste in mod direct pe mine dar nu prea cred.
Adica el e dragut, destept, are muulti bani ...de ce s-ar cumpla cu una ca aia? laughing cand poate avea pe aproape orice vrea el.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Poate sta cu ea doar ca sa o ****

| FoarteLetargic a răspuns:

Daca s-a incurcat cu ea sau nu este treaba lui. E viata lui.
Numai bine!