| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, de ceva timp sotul meu are dureri foarte tari în zona inghinala gen toata..se plânge ca are jungiuri, amorțeli si îl inteapa. uneori îmi spune ca nu si o simte..momentan e în cursa dar după ce vine v om merge la control. aveti idee ce ar putea fi..sunt îngrijorată pentru el si am tot cautat pe net dar nu prea găsesc răspunsuri. s-a mai confruntat cineva? Mentionez ca de când a plecat nu am mai făcut sex de vreo 2 saptamani..se simte bine doar când face baie ca si cum s ar înmuia. va rog nu dați răspunsuri aiurea.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate fi vorba de hernie inghinală, de infectie urinară, sau apendicita, in cazuri grave poate fi vorba de cancer dar acestea sunt cazuri rare, el trebuie sa mearga sa si faca o ecografie de pelvis sa vada cauza deoarece in astfel de cazuri sunt afectate si testiculele scrotul etc, nu a mai facut sex spune ti de doua saptamîni, nu cred ca asta este reala cauza de obicei multi se masturbeaza deci o cale de eliberare tot ar exista, posibil tind sa cred ca este o infectie urinara, nu va spus urineaza des are dureri la urinat? Ce varsta are? Sanatate multa. Cind face baie se simte bine deoarece caldura îi face bine amelioreaza durerea, poate are ca si voi femeile cistită care si vouă va cedeaza durerea cand puneti sticle cu apă calda in zona vaginului si se relaxeaza muschii.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Are nevoie de o felatie...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, sanatate multă

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii orice, de la o hernie inghinala la o boala cu transmitere sexuala!
Cand se intoarce din cursa, sa nu ai sex cu el, pana nu face analize si ies rezultatele negative, pare a fii ceva tare urat si nu stim daca este sau nu contagios, mai ales ca esti gravida si poti sa-ti afectezi copilasul inca nenascut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A umblat la altele dar nu vrea sa recunoască. Vreo boală venerică.