| Mihamihaela77727272 a întrebat:

Buna tuturor.De curând eu și prietenul meu ne-am hotărât sa facem dragoste pentru ca avem 8 luni de relație.Am făcut fără prezervativ și el când a simțit ca ii vine sperma *scuze pentru cuvant* a scos-o afara ..Eu am o întrebare...pot rămâne însărcinată? ca eu am auzit ca se poate.Va rog fără răspunsuri neutile. Dau fundița.
PS :eu am 15 și el 17 ani

7 răspunsuri:
| NubleReapper a răspuns:

Deci daca nu a ejaculat in tine nu exista nici o sansa sa ramai insarcinata!

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Nu cred, si eu cu prietenul meu doar asa facem dar el are experienta si stie sa se abtina. Nu cred ca ar fi cazul nici la tine ca nu se ramane asa usor insarcinata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sperma e un cuvant pe care il gasesti si in cartile de biologie, e trecut si in dex, nu vad de ce ti ai cere scuze pentru el, dar asta denota lipsa ta de maturitate insa, la fel ca si sexul neprotejat.

Cum ti o fi norocul cu modalitatea voastra de contraceptie... poate functioneaza poate nu, totusi un prezervativ e 3 lei

| Szkoropan_Angelyca_1986 a răspuns:

Pai depinde daca a ejaculat in vagin poti ramane dar daca a facut asta anal (in fund )nu poti ramane insarcinata

Răspuns utilizator avertizat
| RedBull69 a răspuns:

Daca a ejaculat cu câteva ore înainte de a face sex cu tine si nu a mers sa faca un dus sa se faca pipi spun asa ca sa mă intelegi deci sa zicem ca a ejaculat cu o ora înainte lui ia mai rămas pe "teava" niste sperma când a pus tancu in pădure tancu scuipa niste lichid preejaculator numit si lichid seminal ala ia curatat "teava" si a intrat toata sperma la tip in tine acum daca esti in perioada fertila sunt sanse de la mari la foarte mari sa ramai acum uite sa iti zic o poveste...
Fratele meu are 21 de ani acum in prezent si sta cu o fata de 18 el la vârsta de 17 ani a avut o prietena de 15 care a rămas însărcinată la fel ca si tine aceeasi situatie nu te speria ca zic asta iar fratele meu când a auzit a si lasat-o pe fata iti dai cu seama nu sa se duca fata la parinti si sa zică ca e gravida si ca boyfriend-ul a parasit-o frate pachetul de masculan e pana in 7 lei alea mai ieftine de capsuni si sunt foarte bune acum puteri găsi si durex pana la 10 lei te lipsesti si tu acolo de un pachet de tigari si stiti ca nu aveti treaba sau luati la bucata daca tot nu vreti 3 buc si stati fără grij apropo maicasa lui fata la dat in judecata pe fratele meu si de la 18 pana la 20 si ceva de ani a fost la răcoare deci grija mare de azi inainte

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu te scuz. Și știi de ce? pentru că ignoranța NU are nicio scuză.
Dacă te consideri destul de matură ca să faci sex, trebuie s-o faci fiind sigură că ești în stare să faci și să crești copilul pe care îl poți procrea dacă nu ții cont de regulile elementare ale contracepției eficiente. A! n-ai auzit de asta? Bine că ai auzit de spermă și crezi că e un cuvânt de ocară!
Urât mi-a fost...