| princess009 a întrebat:

Buna tuturor.Este vorba de o prietena de a mea care se intalneste cu un baiat cu care face dragoste din cand in cand, dar baiatul are prietena de 2 ani.Baiatului ii place de prietena mea si ei de el. Zilele astea baiatu i-a propus sa faca sex in 3 adica el sa mai aduca inca un baiat, i-a zis ca ar vrea cu ea tare mult sa experimenteze acest lucru.Voi ce credeti de ce vrea chestia asta? Ce sfaturi ii dati prietenei mele?

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Eu zic ca isi bate joc de ea, iar tu ar trebui sa iti sfatuiesti prietena sa nu se mai lase injosita de acest individ. DAca intr-adevr isi doreste sa experimenteze diverse, prietena ta ar face bine sa isi gaseasca un baiat fara prietena si cu asta basta. E injositor pentru ea. in plus, stii cum se spune, ce tie nu-ti place, altuia nu-i face.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul experimenteaza corespunzator varstei bravo lui si joaca fetele pe degete impecabil, respect, daca fata are mintea deschisa va accepta da tu ce treaba ai ce face prietena ta? esti invidioasa ca nu rupe nimeni patul cu tine?

| corbulalbrosu a răspuns:

Un singur lucru se poate spune ferm, fara teama de a gresi; aceasta prietena daca accepta respectiva propunere de a fi facuta posta/sandwich isi va merita viitoarea soarta si renumele castigat "cu greutate". laughing Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu accepte propunerea prietenului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să n-o facă, nu de alta, dar n-am auzit ca dintr-un "ménage à trois" să iasă ceva bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa gaseasca pe cineva fara prietena si cu acel cineva sa faca ce vrea ea. O femeie care se respecta nu sta cu barbatul alteia, de asemenea un barbat care e destept si serios nu sta cu doua femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kurwa.

| KinderBeeeib a răspuns:

Eu zic sa accepte.E clar ca nu are standarde si regrete, asa ca nu-i nimic de pierdut.winking

| UDM a răspuns:

Eu iti dau tie un sfat: lasa-i! cautati o prietena care sa te iubeasca pe tine nu prietenii tai.Bafta!

| Codecs a răspuns:

In întrebările tale anterioare ești exact descrierea de sus a prietenei tale, dacă nu ești în relație cu el mi se pare corect sa vrei sa încercați sa o faceți în 3 pentru ca pentru el ești doar o aventura (adică sex), sunt persoane, cupluri care practica acest lucru dar după ani de relație și 4 persoane, dacă faci acești lucru înseamnă ca nu te respecți pe tine și mai ales el pe tine, dacă tine așa de mult la tine de ce vrea sa te împartă? și cu cine? Cu cineva la cine se lauda ce face el cu tine

| vlad234158 a răspuns:

Sa-l lase dracu ca vrea doar sa o ****