| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Eu si prietenul meu avem aproape 19 ani si suntem impreuna de 7 luni. Am facut dragoste pentru prima data acum o luna iar de atunci am mai avut contact sexual doar o data. Problema este ca el nu a ejaculat niciodata pana acum ceea ce e destul de enervant pentru ca el tot sustine ca sunt "stramta" dar ca oboseste foarte repede, partida de sex durand maxim 20 de minute. Chiar nu stiu ce sa fac cu el, ma dispera plus ca eu niciodata nu am facut altfel de sex decat normal, si sincer nici nu am de gand, pentru nimeni. Fostul meu prieten care era cu 4 ani ma mre ca mine si cu care am fost 2 ani ejacula dupa maxim 10 minute cu toate ca avea o experienta sexuala foarte vasta. Situatia in care ma aflu acum ma face sa ma gandesc tot mai des la a avea escapade sexuale cu fostul. Va multumesc anticipat pentru raspunsuri!

6 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Deci ai fact-o pentru prima data cu acualul? cum poate sa spuna ca oboseste doar il tine 20 de minute! cred ca nu poate ajacula din cauza tracului si asta ii chiar enevant mai ales daca te gandesti nu cumva ai fi si tu vina.Mai ajuta-l si tu (nu ma refer neaparat la sex oral), adica excita-l cat se poate de bine inainte de penetrare si acesta este un motiv destul de bun daca nu ejaculeaza.Trebuie sa aveti un preludiu mai bun.incearca si spune-miwinking

| Ramona87 a răspuns (pentru anka89):

Buna. Multumesc de sfat. Este a doua oara and avem relatii sexuale.Da, ai dreptate mie imi place ca preludiul sa fie scurt chiar daca asta inseamna ca ma cam doare in timp ce lui ii place sa fie mai lung. Cred ca ma voi lasa la mana lui, sa vad daca asa reuseste ceva. Da pai zice ca oboseste dupa 20 de minute pentru ca nu prea are rezistenta fizica.

| Ralucutza a răspuns:

Si de fapt ce raspunsuri astepti? Te simti nesatisfacuta pe plan sexual? La 19 ani? Pentru ca nu va potriviti voi atat de bine in pat, te gandesti la escapade sexuale cu ex-ul? Au fost 2 contacte sexuale intre voi pana acum... consideri cumva ca sunteti 2 actori porno la care totul trebuie sa fie perfect din punctul asta de vedere?

| Ramona87 a răspuns (pentru Ralucutza):

Nu a zis nimeni ca eu nu ma simt bine dar ma gandesc la el, vreau sa termine nu sa ramana asa totul in aer, si daca tot nu isi poate da drumul sa nu imi mai tot zica ca sunt buna dar el nu e in stare sa termine...noi nu prea avem ocazia unde sa o facem doar rareori si daca tot sunt atat de putine dati macar sa fie calumea pentru amandoi nu. Astept raspuns la intrebarea ce sa fac ca sa termine odata ca ma dispera...

| Ramona87 a răspuns (pentru Ramona87):

La prima tinerete este cea mai mare atractia sexuala. Daca ala 19 ani nu ma simt bine si asa nu stie cum sa faca sa ejaculeze la 40 de ani ce o sa mai fac? De ce o sa ma mai plang...plus ca, macar in pat sa ne intelegem pentru ca in viata de zi cu zi ne certam cam in fiecare saptamana. Macar din punct de vedere sexual relatia noastra sa nu fie sortita esecului.

| Ralucutza a răspuns (pentru Ramona87):

Baiatul poate sa aiba si probleme de sanatate...cauze ar putea fi multe. Poate o comunicare mai buna ar rezolva macar partial problema