| angel_2962 a întrebat:

eu sunt inscrisa la un curs de dansuri populare. Acolo m-am intalnit cu un coleg cu 2 ani mai mare ca mine care era acolo cu prietena lui. De cand am venit eu numai cu mine danseaza. Cand luam o pauza, pentru a lua lectii de la profesionisti mereu sta langa mine, ma baga in seama, iar prietena lui... NEMA! parca nu ar mai fii impreuna cand apar eu. Credeti cam ma place? [ e dragut baiatu.hee hee ]

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Posibil sa te si placa ca si partenera, e foarte mportant sa sincronizati intre voi, sa va cunoasteti foarte bine, daca face gestul de a se baga pe tine, si el are prietena, ar putea sa-ti faca acelasi gest, cum ai tolera? Intr-o pereche conteaza foarte mult intelegerea, si cunoasterea partenerei, partenerului.

| Alle15 a răspuns:

Parerea mea e ca o fi vrand sa te foloseasca pentru a o face pe prietena lui geloasa.Nu te lasa simplu dusa de valul iubirii, ci daca te va placea te va privi in ochi cand si tu il privesti si multe alte trucuri. Poti sa-l pupi pe obraz si sa-i spui ca a fost din "greseala".

| danieldaniel11 a răspuns:

Poate simti o atractie cel putin fizica pentru tine, asa ca daca chiar doresti poti sa ii dai curs sau sa il faci sa inceteze. Vorbeste cu el si lamuriti-va incearca poate sa il faci gelos, si daca isi saruta atunci prietena si o ia in brate e foarte sigur ca te place bafta! :*

| F3dA001 a răspuns:

Desigur ca te place, dar ia seama caci prietena lui daca tine atit de mult la el, fii atenta sa nu-ti dea vreo doua.ok