| BrownEyesGirl a întrebat:

Eu sunt Maria, am 16 ani si sunt in clasa a X a.Imi place foarte mult de un baiat care invata foarte bine si care este si dragut, tot in clasa a X a.Am facut cunostinta cu el marti si am iesit prin pauza sa ne cunoastem mai bine. Problema e,ca nu prea iese din clasa, iar mie imi este rusine sa ma duc pe la el.Plus ca este baiatul mamei.Din cate am auzit mama lui mereu ii impune ce sa faca si el o asculta.Ce as putea sa fac ca sa-l cuceresc si sa-i demonstrez ca sunt o persoana potrivita pentru el?

Răspuns Câştigător
| One94 a răspuns:

Bunahappy
Moama ai gasit un baiat care invata si mai e si destept? It's a miracle!laughing
Uite eu cred ca trebuie sa il castigi mai intai ca prieten si apoi ca iubit.Prefate si tu ca nu stii la o materie si spune-i sa te ajute nah sau vb mai mult cu el pe messhappy
Si cel mai important fi tu insuti happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ai uitat esentialul: baiatul este interesat de tine? Daca nu stie, pune-l sa-si intrebe mama.