| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor faza e urmatoarea prietenul meu vrea sa ma spal cu sperma lui pe dintzi... nu stiu acum daca sa o fac voi ce ziceti? ce parere aveti? sa fac cum zice el sau...

Răspuns Câştigător
| Cita a răspuns:

E mai puna sperma cu aroma de portocale smug

22 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

In niciun caz! Nu-ti dai seama ca e un lucru scarbos? In fine daca tu vrei, atunci fa-o si o sa vezi cum vomiti apoi:-&

| Ellenna a răspuns:

Cum sa te speli pe dinti cu sperma lui?! straight face A glumit, nu a vorbit serios straight face Nu face asa ceva. :o. Sperma – cat de sigur este sa o inghiti?

Unii oameni iau expresia " sex murdar" foarte in serios. Ei se dedau la diferite jocuri cu secretiile corpului lor sau ale altora. Despre riscurile contactarii bolilor cu transmitere sexuala s-a discutat destul de mult. Si atunci, la ce trebuie sa fii atenta daca doresti sa " te infrupti"?

Joaca cu sperma face parte din experimentele sexuale comune printe cupluri. Curiozitatea ar putea, totusi, tenta un barbat sa incerce propria sperma. Unele persoane gasesc chiar o mare placere in degustarea propriului material seminal.

Dar nu trebuie sa uitam ca acest lucru poate fi periculos, iar autofelatia, poate, de asemenea, avea consecinte neplacute. Asta in situatia in care persoana respectiva are o boala cu transmitere sexuala ce poate fi extinsa in diferite parti ale corpului.

Astfel, chlamidia, gonoreea, sifilisul, herpesul si virusulul human papilloma se pot raspandi foarte usor prin sex oral.

Desi o sperma sanatoasa nu contine nimic care sa provoace vreo boala, unele persoane simt senzatia de voma in timpul sau dupa efectuare felatiei. Acesta este un rezultat al refluxului gastric ce se declanseaza, dar nu constituie un motiv de alarma.

Refluxul este o modalitate prin care corpul nostru ne protejeaza de la sufocare si se activeaza atunci cand ceva ajunge catre gatlej sau ne atinge cerul gurii, stimuland astfel anumiti centri nervosi.

In cazul in care refluxul este stimulat intr-o masura mai mare, poate cauza vomitatul involuntar. Reflexul gastric poate fi controlat prin practicarea tehnicilor de relaxare.

Alte persoane pot avea senzatia de voma dupa inghitirea spermei din cauza motivelor psihologice sau pentru ca gasesc gustul sau consistenta materialului seminal de nesuportat.Reactii posibile sunt dureri in partile corpului unde exista contact cu sperma

| unione a răspuns:

Sperma face bine la ten, nu la dantura happy

| Papusik a răspuns:

Pasta de dinti nu mai ai?

| Dia a răspuns:

Tu vrei sa dai in hepatita? laughing

| BomBonika_9617 a răspuns:

Tu esti chiar asa de proasta incat sa nu-ti dai seama ca vrea sa-si bata joc de tine in ultimul hal? Zau asa nici n-am auzit de asa ceva de cand mo facut mamarolling on the floor lolstraight face de-a dreptul iesit din comunstraight face SCARBOS.SCARBOS.SCARBOS

| Kafeeaua a răspuns:

Ori isi bate joc de tine ori e nebun.
EU iti dau un sfat...sa te speli cu sperma lui pe dinti atunci cand si el se va spala cu ecretiile vaginale ale tale...
nu fi nebuna
daca el sta cu tine doar pentru sex si nebunii mai bine...renunta!

| Aanyaa a răspuns:

E nebun sau? cum sa faci asta? intreaba-l daca lui i-ar conveni sa se spele pe dinti cu secretiile vaginale ale tale doamne ce s-a ajuns, eu in locul tau l-as da draqhappy

| Aanyaa a răspuns:

Dany82 dar de unde stii ca a ta e de calitate ai testat-o pe tine? logic ca altcineva nu cred ca s-ar fi oferitwinking

| Daei a răspuns:

Normal, iti albeste dintii happy

| Rapture a răspuns:

Ma apuca un ras dala isteric cand vad raspunsuri serioase la asa intrebari...

| quickly a răspuns:

Spăla-te că e bună, intreţine dinţii ţi face mai albi ca niciodată. Doamne ce intrebări aveţi in voi frate, mai mult de 14 ani nu iţi dau.

| quickly a răspuns:

Atunci dacă ai facut-o vrei sa mi-o faci şi mie? Aşa de distracţie o sa te simţi bine.

| cristi_6250 a răspuns:

Sa te speli pe dinti cu sperma? laughing cred ca a zis in gluma laughing

| Lexycesium a răspuns:

Pasta de dinti nu`ti mai place...no talking!

| Dany82 a răspuns:

Sperma lui nu e buna ia-o pe a mea e calitate 100% rolling on the floor

| PinkStyle a răspuns:

Wai frateee.laughing la asa ceva nu ma asteptam... laughing, pe bune, adica scuza-ma dar esti asa de proastaa:o. cred ca tu i-o sugi la greu si el isi bate joc de tine... marss.laughing ce fete mai sunt pe lumea asta, si bravo baiatului, felicital ca a stiut sa iti bata joc de tine in ultimul hal, a gasit si el o proasta de care sa isi bata joclaughing)), wow fatoooo`, tu chiar nu ai creier in cap nici cat o omida?:o

| nebunu_5532 a răspuns:

Daca tot ai facut-o poti incerca si cu caca acum sa te speli pe dinti. Este normal doar trebuie sa evoluam nu? Ieri cu sperma miine cu cacalica...rolling on the floor

| NoIdentity a răspuns:

Asta inseamna ca te crede o panarama!

| fℓαviiαα a răspuns:

Doamne.

| ruxandrahjg a răspuns:

Am facut-o deja wow a fost interesant si deloc scarbos nu stiu dc ziceti ca e scarbos.
super naughty trebuia sa filmam big grin

| dreamgirl_8264 a răspuns:

:O:O:Ofaci misto de noi? in viata mea n-am auzit asa ceva...doamneeeee...