| ALynNeag a întrebat:

Buna tuturor imi puteti spune cum pot vorbii cu o fata de fiecare data cand, vorbesc cu o fata ma incurc adica nu stiu ce sa-i zic....de ex cand ma intreaba de vorba buna cf? bine si aci!?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pregateste-te cu raspunsuri la cateva intrebari posibile. Si pune-i si tu intrebari, fa-o sa vorbeasca ea mai mult pana capeti curaj. Daca o faci sa vorbeasca despre ea si o asculti cu atentie, te asigur ca se va simti mai bine.

2 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Daca si exprimarea ta verbala e precum gramatica scrisa, nu ma surprinde...

| neutrino a răspuns:

Apoi ii spui ca ai dori sa faci si mai bine, dar pentru aceasta este nevoie sa accepte sa iasa cu tine la un suc.