| Paradoxul6 a întrebat:

Buna tuturor!
Intrebare pentru fete!
Spuneti-mi cum sa devin bine-cunoscutul BAD BOY care suceste mintile oricarei femei. In legatura cu aspectul sunt frumos dar vreau sa stiu mai multe despre acest tip de baiat si cum as putea deveni unul.winking
FUNDA!

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Investeste in tine,formeaza-ti vocabularul si mareste-ti nivelul de cultura,asa incat sa te simti bine in orice imprejurare, indiferent de subiectul de discutie.
Uita de timiditate si fii dezinvolt, orice om multumit de persoana lui emana o aura irezistibila pentru ceilalti.
Si nu-ti dori sa fii bad boy, un bad boy este frumos si putred, ramai doar frumos.
Si superior!
happy

| HaHaGirl a răspuns:

Nu exista ''bine-cunoscutul BAD-BOY'' exista un bad boy pe care nu-l poti construi int 1 luna 2, chestia asta tine de personalitatea ta si poti deveni un bad boy iar restul sa nu te mai vada pentru ca te-ai schimbat,tupeul face tot,nu e niciun secret stiu ce inseamna acest lucru dar nu intotdeauna e bine sa fii asa,sa sucesti mintile femeilor aici nu-ti trebuie decat farmec si textele la tine,prima oara o femeie se uita la aspect apoi la ce perle scoti din gura,trebuie sa faci impresie buna nu de cocalar,farmec,text si mintea ascutita atata tot si iti cade in plasa (pfoai nu pot sa cred ca vb asa despre femei laughing ) desi sunt unele care NU PUN BOTU', ca mine spre ex, nu poti impresiona doar din vorbe in general la mine prinde cel mai bine chestia cu vb daca stii sa vb ce trebuie cand trebuie, esti cel mai tare, succes!

| momo0988 a răspuns:

Bad Boy! nu incerca sa devii asa fetele urasc fitosii, baietii care incearca sa se dea smecheri...fi sociabil, amuzant si prietenos...asta suceste mintile oricarei fete!

| anab2 a răspuns:

Vrei sa devii un "bad boy? este simplu!
Te duci frumos la salon, iti faci manichiura, te epilezi. Eventual, cand iesi afara, te dai cu un pic de fond de ten...
Ai mai putea sa te imbraci mulat si sa asculti manele.

| anab2 a răspuns:

Trebuie SA FII TU, nu un bad boy!

| Mallinutza a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa tii bine de aspectul fizic, 2. icearca sa gasesti replici pentru orice 3. daca vrei sa "sucesti mintile oricarei femei" fa gesturi dragute, de exemplu daca sunteti singuri, incearca "deep voice", stai cat mai aproape de ea sarut'o pe gat si urca usor spre buze, in concluzie fa gesturi romantice...4. nu fii nesimtit! 5. multe lucruri legate de "bad boy" tin de tupeu...

| ZambetDeGheata a răspuns:

De ce ai vrea sa devi "bad boy" cand sunt atat de multe fete dragute si de treaba carora le plac baietii draguti, amuzanti si destepti? Trebuie sa fi destept, asta e mai important decat sa fi "rau". Si trebuie sa arati bine. Nici o fata in toate mintile nu rezista unui "frumos cu replici destepte". Daca esti si amuzant, esti aproape perfect(perfect nu exista). Succes :*