| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi placea de un baiat si ieri am aflat ca ma place.Lui ii era rusine sa imi spuna dar pana la urma i-am spus ca stiu totul si acum suntem impreuna. Exista insa si o problema in legatura cu sarutul... >:" Nu mai m-am sarutat french decat cu un baiat, dar el a facut totul.Si acum imi e un pic cam frica.Ce pot face? Daca nu iese bine?

Multumesc de ajutor! Primul care da raspunsul cel mai folositor primeste funda iar restul vot :d Mss:*

Răspuns Câştigător
| danielalov a răspuns:

Aslut dupa parera mea daca chiar iti place asa de mult de el lasa-l sa te sarute. inchide ochii si daca vrei numara pana la 10 si vei vedea ca s-a terminat foarte repede. este o experienta unica si nu lasa frica sa te doboare mult succes in relatie

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da chiar french trebuie sau cum simntiti voi?

blog =profil

| neutrino a răspuns:

Puneti-va de acord si sarutati-va cum stiti si totul va fi bine.

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru neutrino):

Si ce sa ii spun ca imi e frica sa ma sarut cu el?laughing

| neutrino a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

O relatie se bazeaza pe incredere, pe sinceritate. Recunoasteti fiecare ca nu prea stiti sa sarutati, dati rusinea la o parte si exersati. Candva, razand va veti aminti cu mare placere de aceasta relatie.

| DaRyuSN a răspuns:

Daca va iubiti totul o sa iasa bine!
Stai linistita si lasa-te dusa de val!

| Th3Boos a răspuns:

Iti stiu pe deplin senzatia. Nu inchide ochii sau chestii de astia, daca te intreaba o chestie ce-ai patit si chestii de genul asta. Vei creea o impresie de ca nu-ti mai place de ea/el. Doar faceti-o asta e tot ce conteaza. Sa va simtiti bine.