| Carmen a întrebat:

nu inteleg ce urmareste baiatul de care imi place. o zi imi trimite sms, sustine ca ii e dor de mine, ca se gandea la mine si vorbim, iar in urmatoarele zile nu-mi da niciun semn de viata.ma irita asta.macar o data pe zi sa vorbim, sa stiu ce mai face.fiindca stam in orase diferite.de ce face asta? cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Unffox a răspuns:

Cel mai probabil e ocupat in majoritatea zilelor si ii pare foarte rau ca nu poate vorbi cu tine chiar zilnic si incearca sa recupereze cat de cat atunci cand are mai mult timp liber intr-o zi.
Nu o lua neaparat in rau...

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna. nici eu nu am putut intelege asta niciodata. ori e ocupat in zilele cand nu te cauta, ori nu mai este sigur pe sentimentele lui si vrea sa-si faca ordine in ganduri. iar cand il cuprinde dorul de cauta, daca te deranjeaza ai putea sa-l proovoci la o discutie, in care sa-i spui ca te deranjeaza comportamnetul lui din anumite zile. dar.nu-l lasa numai pe el sa te cauta, din cand in cand mai da-i si tu macar cate un sms. bafta

| DeeDee28 a răspuns:

Buna. Crede-ma, te inteleg perfect pentru ca sunt intr-o situatie de genul, dar eu am incredere in el si il cred cand spune ca ii e dor de mine...m-am obisnuit ca uneori sa nu ma bage in seama asa ca uneori il mai sun si eu si vorbim. Daca nu te suna el, suna-l tu ...trebuie sa functioneze happy

| DeeDee28 a răspuns:

Buna. Crede-ma, te inteleg perfect pentru ca sunt intr-o situatie de genul, dar eu am incredere in el si il cred cand spune ca ii e dor de mine...m-am obisnuit ca uneori sa nu ma bage in seama asa ca uneori il mai sun si eu si vorbim. Daca nu te suna el, suna-l tu ...trebuie sa functioneze happy Poate face asta pentru ca e ocupat, sau poate chiar nu ii place sa stea mult cu telefonul la ureche si sa vorbeasca.