| ALWAYSBELIEVE15 a întrebat:

Nu vreau sa lungesc romane, deci direct: care-i faza cu sexul de dupa casatorie?

7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Risti sa realizezi ca nu e deloc persoana potrivita

| HueyFreeman a răspuns:

Baliverne de nivel religios, nimic mai mult.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sunt necasatorit, dar daca vrei detalii despre sexul de dinainte, pot sa te ajut

| sensualus a răspuns:

Numai dupa casatorie vei descoperi raspunsullaughing

| beautifullie a răspuns:

Nu e nici o faza.pur si simplu sunt oameni care cred in iubirea eterna si vor sa isi pastreze castitatea pana dupa casatorie. fiecare cu conceptiile lui. felicitari lor!

| soricelulRulz a răspuns:

Pai e o chestie cam ciudata din punctul meu de vedere, in trecut (acum un secol-2) se credea ca a face sex inainte de casatorie este o imoralitate si era strict interzis, daca un barbat se culca cu o femeie si nu erau casatoriti trebuia sa se casatoreasca...

| lifeonlyforlove a răspuns:

Pentru ca in general contactul sexual se considera pacat, nemaivorbond cu multi parteneri.si e mai placut cind te csatoresti cu o persoana sa stii ca nu si-o bagat P**** in orecre zdreanta. iata faza.