| Ankutzaaa a întrebat:

Buna tuturor!
Peste o luna fac cu iubitul meu 2 ani de cand suntem impreuna.
Va rog dati-mi niste idei...ce cadou frumos sa ii iau?
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA:X
Va pup si multumesc!:*

13 răspunsuri:
| Bogdanell5 a răspuns:

Buna. Cea mai buna idee din punctul meu de vedere este sa-i daruiesti ceva "deplasat" care in acelasi timp sa exprime ceea ce simti pentru el, adica, ceva la care sa nu se astepte. Un exemplu ar fi sa iei o cutiuta de inel, si in ea sa pui o prajiturica in care sa fie un biletel, pe care sa scrie "te iubesc!" sau ceva de genul, ceva care sa nu fie ordinar. Incearca sa fi cat mai creativa! happy

| iarin a răspuns (pentru Bogdanell5):

Belea! Mi-ai dat o idee geniala chiar si mie! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O cina romantica si o noapte de neuitat, eu asta as alege sa fiu in locul tau.
Te pup!

| StefaniaM a răspuns:

O poezie funny rau de tot, ca sa va distrati si voi big grin

| Ankutzaaa explică:

Pentru tine?laughing

| Blu3Smyle a răspuns:

Voi va cunoasteti cel mai bine clar cumparai ceva intim ce stii ca o sa-i placa nu trebuie sa fie ceva extravagant ceva ce ii place lui ce o sal poarte sau o sal ia cu el si in clipele grele o sai aminteasca de tine succes! tongue

| Turdeanul a răspuns:

Poti sa ii faci o surpriza sau poti sa ii dai un ceas, un parfum sau ceva de genul

| iarin a răspuns:

Nu-i cumpara lucruri care sa le "uite" in dulap dupa o vreme. Pune-ti gandurile fata de el pe o foaie si dupa te exprimi happy. De exemplu eu fac 2 ani pe 4 mai si m-am gandit sa-i fac un albul cu toate pozele noastre mai dragute si sa scriu cate ceva la fiecare. Am ceva de mulca dar eu zic ca macar atat meritahappy. De exemplu eu de 1 martie i-am umplut casa de inimioare rosii si pe fiecare avea cate un mesaj ca gen cautatorii de comori pana a gasit o jucarie happy. E dificil sa faci asta mai ales ca al meu statea singur si pana i-am furat cheia pff... Bafta :*

| emrys369 a răspuns:

O poezie scrisa de tine happy.

| aaaandreeaa a răspuns:

Ce zici de ceva ce si-a dorit el mereu. trimite pe cineva sa afle ori afla tu

| Asadarsiatat a răspuns:

Buna! si la multi ani in continuare!:* Ceva frumos ar fi un lantisor discret cu un pandantiv cu poza voastra inauntru.sauu daca vrei sa ii oferi ceva mai special, cumpara-i o sticla de bautura, ceva fin. niste lumanari, si o seara romanticasmug o cina, ceva retras.
Alta idee draguta ar fi o zi intreaga petrecuta impreuna. sa faceti chestii amuzante, poze. sau simplu, un colaj cu poze cu voi!:*

| Ankutzaaa explică (pentru Asadarsiatat):

Multumim!:*
Da,foarte bune ideile.Totusi asi mai vrea sa aud niste pareri.
te pup!:*

| InnaIacob a răspuns:

Intr-o alta intrebare postata de tine aveai o relatie de 4 ani... ciudat thinking Cumpara-i un parfum de firma, un ceas, ochelari de soare daca tot e vara, o bratara de argint un latisor, ai de unde alege.