| Valentina00 a întrebat:

Buna tuturor, prietenul meu a plecat ieri in Germania si va ramane acolo o luna jumate, a plecat sa munceasca. Imi e foarte greu ca a plecat. si nu ma pot obisnui cu ideea, ce sa fac? Cum sa procedez?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa te maturizezi, oamnii nu mor si nici nu se spanzura cand ceilalti merg afara pentru diverse perioade de timp!
Daca nu ai mai face o bosesie din asta, ti-ar fi mai usor!
Incearca sa-ti ocupi timpul si mintea cu ceva folositor, citeste, fa curatenie, zugraveste casa, spala covoarele, orice te tine ocupata si-ti muta mintea de la obsesia plecarii lui va fi bine.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cauti altul.

| seth2016 a răspuns:

Cred ca ti-ar folosi sa stai de vorba cu alte fete in situatia ta. Poate gasesti un forum pe undeva.

Pe de alta parte bucura-te de timpul asta si fa ce-ti place sau incerca ceva nou. Ai facut voluntariat pe undeva? Poti sa-ti faci o lista cu 100 de lucruri care iti plac si 100 de lucruri pe care vrei sa le incerci.

Puteti face si sex la distanta via Skype happy. Dar netul in Germania sucks, s-ar putea sa fie mai complicat.

Poti sa incerci un vibrator cu comanda de la distanta. Nu stiu daca gasesti pe aici, dar in Germania sigur se poate cumpara. Fiecare este cu vibratorul lui si va stimulati reciproc pana la orgasm happy.