| LoveXtreme a întrebat:

Sper sa aveti rabdare sa citit tot (desi nu e mult)
Eu sunt in clasa a 8-a (sunt fata) si nu am avut niciun prieten pana acum si nu e ca nu sunt sociabila doar ca nu am gasit pe cineva care sa imi placa ata de mult incat sa fim impreuna. Dar de o perioada de timp am obesrvat ca un baiat din clasa la mine, pe care il stiu de cand eram in clasa a 3-a, tot sta langa mine si ma tot ia in brate (facea asta si mai demult, stiti voi cum sunt baietiilaughing ) dar acum in fiecare zi de vreo 2-3 in fiecare pauza...si... a cam inceput si mie sa imi placa de el dar sunt cateva probleme:
1. eu am 1.72 si el 1.65 straight face
2. a fost cu prietena mea cea mai buna anul trecut si nu stiu acum cum ar reactiona daca ar afla
3.colegii ma dispera! daca se va afla, pentru ca nu pot sa ma ascun, cred ca vor sti si profesorii din cauza lor

AJUTATI-MA! CHIAR NU STIU CE SA FAC! CATEVA SFATURI NU AR STICA big grin!
FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

1 daca te deranjeaza ca este mai mic ca tine, da-i pace!
2 vorbeste inainte cu prietena ta, sa nu apara probleme!
3 daca numerele de mai sus sunt rezolvate, nu ar trebui sa te intereseze gura lumii!

2 răspunsuri:
| Kidd_Impossible_1986 a răspuns:

Eu as zice sa fiti in preuna, si ce daca esti mai inalta putin, si cu colegi ce sa si faci, NEGI TOT CE SPUN EI, succes!

| Do??a a răspuns:

Relațiile de dragoste între colegii de clasă nu prea merg. Poate e doar un foc de paie...
Oricum, ai timp de băieți...
Și eu sunt tot în clasa a8-a,dar m-am gândit să "încep" de la anul cu băieții...
E alegerea ta, te pup!