| FloriFloricaa a întrebat:

Bună tuturor! happy
Spuneți-mi cel mai frumos moment, romantic, al vostru. Un moment de cuplu. Cum v-ați simțit în acel moment?
Ofer fundiță celui mai delicat/drăguț răspuns. big grin
(pentru cei care vor să-și spună o părere care nu e pe subiectul întrebării, îi rpg să tacă, său cum s-ar zice. -1 (și mă refer la comentatorii ăia enervanți pe care nimeni nu-i suportă.)
Vă pup! :*

5 răspunsuri:
| LostInPark a răspuns:

Ne-am dat cu barca pe canale.Ea din Ciucurova, eu din Parches.happy
Mergeam ca doi arici in spatele unui spargator de gheata.Din cand in cand, imi mai controlam prezervativele cu mana sa nu crape.
Soarele nu mai iesea pe cer de sub nori de vreo cateva zile, nici nu mai stiam cum arata.
Tremuram amandoi sau aveam pinguini in stomac, ca fluturii...trebuie sa fii nebun sa-i ai la temperaturile alea.Mi-o fost mila de ea si am lasat-o sa bea toata sticla de vodka sa se mai incalzeasca. Ajunsi la mal, am constatat uimit ca nu mai puteam sa ma dau jos de pe barca. Aveam deja testiculele lipite de scandura.
M-a parasit ca doua luni am fost impotent.Acum mai am doar erectie. Femeile suna, deh... dar nu vor ceva definitiv.Sunt mai rau ca unghiile false.

Si eu te pup! happy

| Rapperităă a răspuns:

Mie mi s-au parut romantice toate serile in care venea sa ma ia de acasa. Sau prima noapte in care am dormit la el, momentul ala cand m-a luat in brate si m-a tinut la pieptul lui. M-am simtit implinita, nu stiu, aveam o stare de fericire. Si asa e in fiecare seara..ador momentele in care intinde bratele ca sa ma cuibaresc acolo. Tot timpul imi ofera fericire, si, sincer, toate clipele petrecute langa el sunt frumoase.

| Kitten1234 a răspuns:

Baiatul de care imi place (si el la randul lui ma place )m-a aparat de un lemn de 3m care era sa imi vina peste picioare(nu stiu cat e de romantic dar e cel mai romantic moment din viata mea) :3

| peperonies a răspuns:

M-a intrebat prietena in ce liga sunt la lol si i-am zis diamond. a fost destul de romantic.

| Giulia97Anna a răspuns:

A fost atunci cand niste oameni(vecinii lui) s-au luat de mine pentru un lucru pe care nu l-am facut.Pur si simplu puteam vedea cum ii luau ochii foc.Mi-a tot luat apararea si putin mai avea si lua la bataie si pe unul din ei. Dupa a venit mama lui si a inceput sa oracaiasca si ea pe acolo si am inceput sa plang.Atunci s-a enervat, m-a luat si am plecat.Tot drumul am plans si nu ma puteam opri, chiar daca el incerca sa ma opreasca.A fost asa dragut.Eu cand sunt cu el vorbesc mult si se mai intampla sa tac putin si repede el crede ca mi-e rau sau ceva de genul laughing Odata(dar chiar imi era rau)a vrut sa ma duca la spital, si eu i-am zis ca e nebun ca doar ma doare capul laughing Am avut acum cateva luni probleme cu sanatatea si el s-a oferit sa-mi plateasca cheltuielile pentru consult etc. Dar l-am oprit, spunandu-i ca nu e nevoie.Un moment dragut a mai fost cand de ziua mea mi-a adus o cutiuta.Sincer,am crezut ca e un colier.Cand l-am deschis era o bratara foarte frumoasa cu 3 sortimente de aur