| Byu_7191 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 2 ani si as vrea sa ii fac cateodata mici surprize cum ar fi un biletel pe care sa scrie cat il iubesc sau lucruri din astea. Cine imi da si mie niste idei frumoase? Cele mai frumoase primesc funda :X

5 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Hey...
-pai poti sa-ti scrii pe palma diferite lucruri De ex: Te amo,te besk,etc si sa-i arati
-dupa aia poti sa-l seducitongue
-poti sa ii mai arati cat de mult il iubesti cand il saruti pe neasteptate
-poti sa-i scrii o mica poezie
-poti sa ii arati o melodie de dragoste,care sa-l caractizeze
-poti sa-i soptesti la ureche de ex:"te iubesc,i love you, uh sti"tongue
-poti sa scrii pe un biletel te iubesc pe o alta limba, si sa-i soptesti la ureche ce inseamna
Sper ca te-am ajutat cu ceva.Bye!happy

| RoXyyR a răspuns:

Mmm pai 1 ar fi sa ii faci o cina romantica sa il surprinzi... care sa sfarseasca cu o noapte de neuitat cu petale de trandafiri si lumanari a 2 a varianta ar fi sa il rasfeti sa ii faci un masaj sa il faci sa se simta cat mai bine langa tine nu stiu ce sa iti mai zic e buna si ideea ta sa ii faci un biletel sa ii scrii ce simti tu pentru el si dupa ce pleca de la tine sda ii zici sa se caute in buzunar si sa vada ce inseamna el pentru tine...

| gabriel1984 a răspuns:

Iti scrii in palma " te iubesc " si ii dai o palma ca sa nu te uite toata viatalaughing))

| AlyNNutzA a răspuns:

@Gabriel esti prost straight face

| Byu_7191 explică:

Imi place de tine alinutza laughing