| kityy a întrebat:

Buna tuturor.Sunt cu prietenul meu de2 luni jumate. El este foarte indragostit de mine si ma iubeste foarte mult. Dupa o luna cand incepusem sa fiu cu el m-a intrebat daca mai sunt virgina si i-am raspuns ca da(adevarul), dar el nu ma crezut si tot insista ca nu mai sunt virgina deoarece zice ca am fundul prea moale. A tot insistat cu asta, si ma tot intreba, eu ii raspundeam ca da.Ma intrebat odata si de nervi i-am zis ca nu mai sunt virgina.Si in ziua de azi el crede ca nu mai sunt virgina.Lam mintit si i-am zis ca am facut-o cu3 baieti deoarece el imi spusese ca a facut-o cu 18 fete si nu mia convenit.Nu stiu ce s fac, imi e teama ca imi va cere sa o fac cu el iar daca ii zic ca nu poate se supara, zice ca am facut-o cu alti dupa 3 luni si cu el nu o fac. Iar pe cealalta parte nu iasi spune adevarul deoarece imi e ciuda ca a facut sex cu atatea.Nu vreau s fiu eu a19a:-(. Ce sa fac? ajutati-ma va rooog...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice baiat care te-ar fi iubit macar cat negru sub unghie te-ar fi crezut de la primul cuvant si nu s-ar fi indoit niciodata de tine. Mai ales ca orice barbat stie ca moliciunea fundului nu are absolut nici o legatura cu virginitatea. A folosit acest argument doar ca sa te umileasca, stia de la inceput ca nu e valabil.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce minte scurtă are. Altul nu poți găsi sau ce?
E un cioban dacă se laudă a făcut-o cu 18 femei, un bărbat care se respectă nu se laudă.
Și ce atâtea insistențe că nu ești ba că ești virgină? O persoană când o iubești o admiți așa cum este!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E un mitocan, care se si mai lauda pe deasupra! Eu nu l-as crede in locul tau... daca le mai tine si numaratoare e clar cat de matur elaughing

Chiar ca o sa fi doar a 19-a pentru el!

Eu i-as cam da papucii daca nu isi revine... ahh, si nu exista dragoste dupa doar 2 luni, ca ar fi insemnat ca el s-a indragostit de 19 ori pana acumlaughing

| Alisa a răspuns:

Despre asa ceva nu se vorbeste, si nu e frumos sa se laude in fata ta cate femei a avut el in pat inaintea ta, asta e intimitatea lui, nu trebuie sa strige in gura mare.
EL nu te iubeste asa de mult, poate chiar deloc, pentru ca in primul rand nu te respecta si in al doilea rand s-a indoit de cuvantul tau inca de la inceputul relatiei.
Eu zic sa vezi cum se comporta mai departe, si sa te hotaresti, sa deschizi bine ochii si sa iei o decizie cat mai buna pentru tine si viitorul tau in legatura cu aceasta relatie. El nu te merita. Ai rabdare, si nu te grabi.
Numai bine!

| CevaNormal a răspuns:

Hi kityy... am citit atent povestea ta si am ajuns la concluzia ca prietenul tau vrea sa se culce cu tine si asta e un motiv, ca sa se supere pe tine. Dupa mine nu e corect din partea unui baiat ca sa apese pe partea asta a unei fete. Mi se pare incorect ca nu crede cuvantul tau, eu cred ca tu ai scris aici corect ca esti inca virgina, cel mai bine e sa-i demonstrezi prin alte metode nu prin aia sa o faci cu el, ok bafta

| Elena1234456 a răspuns:

Daca nu te crede pe cuvant, inseamna ca nu te merita.Treaba ta.sa nu regreti mai tarziu.Mai bine ii spui adevarul si ca te deranjeaza faptul ca iti pune aceeasi intrebare de 100 de ori.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke. Se zice că Dumnezeu i-a dat bărbatului 2 capuri dar nu le poate folosi pe amândouă simultan. Cred că el nu îl foloseşte deloc pe cel de sus. Ce legătură are tăria fundului cu faptul că ai fi sau nu virgină?straight face
Spune-i adevărul. Să nu îţi fie ciudă, deşi eu am impresia că e cam fustangiu şi cam umblă doar să facă "victime"...nu ştiu cum poate ţine numărătoarea de la 10 în plus, doar dacă ţine evidenţă specială.

| Just a kid a răspuns:

Floom@ da dupa 8 luni exista?:-s

| gabitza_6878 a răspuns:

18 :O
da' ce e asta? masina de facut sex?
nu cred ca ar trebui s-o faci cu el... daca zici ca a facut-o cu 18 inseamna ca o sa te uite foarte rapid oh go on eu zic sa-ti pastrezi himenul intact, ca asta nu merita

| danutsik a răspuns:

Nu ne faci si noua cunostinta cu el daca e asa potent?

| dienuk a răspuns:

Hai frate.
bai! in primul rand. tu chiar il crezi ca a facut-o cu 18 feete? gen. le-a si numarat? daca eu iti zic acum ca sunt fata si am un coi pe ochii tu ma crezi? ce ****.

In al doilea rand, nu trebuia sa-l minti si sa-i zici ca ai facut-o doar pentru ca erai invidioasa ca a facut-o el, ce a facut? sex? si esti invidioasa pe asta? ciudata gandire.

si 3, cum **** sa spui ca daca ii zici ca nu vrei sa o faci cu el se supara, de aia iti e frica sa zici nu.si daca se supara ce? inseamna ca nu te merita, ca doar asta asteapta, sa fi tu a din patu` lui. rolling eyes

| miumiu a răspuns:

Oau ce tare esti cu 3?!:0, glumesc, lasa-l in pace cu 18, el?laughing, da...mai esti virgina foarte bine, daca nu te crede e fix problema lui nu? Doar nu o sa faci ce-ti spune doar pentru ca asa vrea el! Nu ceda presiunilor, lasa-l in pace, iar daca il iubesti asa mult pune in balanta:El ma iubeste? Daca da de ce nu are incredere? De ce ma minte?(18 fete...)De ce ma "forteaza"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat are incredere in tine.asa ca nu merita sa te culci cu el, asa cum ai spus, sa fi a19a pe lista lui!

| anemary1987 a răspuns:

Baietii sunt smecheri si tocmai de aceea te va presa spunandu-ti ca ai mai fost cu alti baieti si cu el nu vrei sa te culci; dar spune acest lucru pentru a te presa pana ai sa te culci cu el, dar nu ceda pastreaza-ti mandria caci virginitatea este singura bogatie reala si sufleteasca indiferent cati bani ai avea.Am o varsta putin mai inaintata si iti vb din experienta. Ferice de tine pustoaico, in ziua de azi nu prea mai auzi de fete virgine.Si stai linistita si daca iti spune ca te va parasi nu ceda!

| ancuta07 a răspuns:

Paid daca te deranjeaza ca vei fi a 19, ma bine puneti punct. insa nu vad de ce te-ar deraja chestia asta. Oricum cu virginitatea nu e de gluma, nu poti sa o faci cu el, doar pentru ca ai spus o minciuna la nervi. spune-i clar si raspicat ca esti virgina, explica-i de ce l-ai mintit si poate vei fi surprinsa sa afli ca nici e nu e chiar un macho. desigur nu ne-ai spus ce varsta aveti dar 18 fete mi se pare totusi un pic tras de par. Fundul nu are nici o legatura cu faptul ca mai esti sau nu virgina laughing. Singurul lucru cert care dovedeste ca ti-ai pierdut sa nu virginitatea este himenul tau. Ai grija de tine si de deciziile pe care le iei.

| liuda4ka a răspuns:

Nu accepata tachinarile lui tu trebuie sa fii mindra si deshteapta, daca pentru el asta este cel mai important inseamna ca el nu e cu tine decit doar pentru sex, este un fustalgiu...Sorry daca greshesk ceva dar asta e parerea mea si sper sa te ajute!