| Ţiiţţţu a întrebat:

Buna tuturor un prieten ft drag mie a cazut la bac sh e ft suparat am vb azi putin sh abia de a scos 2 cuvinte chiar e ft ft ft suparat, as vrea sa stie ca i sunt alaturi, vreau sa i trimit un mesaj dar nu stiu ce sa i scriu sa il pot consola un pic va rog ajutati-ma dau funda promit dati-mi o idee ceva va rog pooop :*:*:X:X e urgent va roooooooogggggg

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Buna PyTyk!
Imi pare si mie rau pentru ca am vazut la televizor ce fel de rezultate sunt la bac.
Uite o sugestie:
Draga, (cum il cheama) imi pare rau pentru ca ai scos acest rezultat la bac dar nimeni nu e perfect.Toti mai gresim happy.Iti spun sincer ca imi esti foarte drag si iti voi fii mereu aproape kiss.Si vom ramane prieteni mereu.
Sper ca te'am ajutat kiss.Pa pa wave

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Daca el a picat la pac, si tu ai sa pici sigur dupa felul cum scrii.
Cat despre asta, da-i putin timp, o sa-si revina el. Nu e totul pierdut. Oricum, rezultatele sunt dezastruoase in toata tara. Asta e. Sistemnul nostru de invatamant este foarte prost.

| express11 a răspuns:

Zi-i ca-i prost, si sa invete...si tu la fel!

| Ţiiţţţu explică:

@express11, sti nu cred ca daca cineva a cazut la bac este prost!