| MisteriousGirl15 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau si eu sa va cer o parere. Am cunoscut un baiat pe internet.Suntem din orase diferite. Ne-am dat intalnire si de atunci a inceput relatia noastra. Se poarta frumos cu mine, vorbim in fiecare zi, imi spune tot timpul unde merge, daca il sun pe neasteptate nu are nicio problema, m-a asigurat ca are ochi doar pentru mine. Dar problema e ca am o mica indoiala... eu sunt virgina si el stie asta. Cand ne vedem, ma atinge in diferite zone ale corpului, mi-a spus ca e normal sa faca asta, pentru ca ii place cum arat. Imi spune des ca sunt frumoasa si ca ii e dor de mine. Si cu toate ca imi vorbeste foarte frumos si are grija de mine... mi-e teama sa nu vrea doar sex si dupa sa ma lase. Ce sa cred? Si cum sa imi dau seama ce vrea de fapt? Va rog ajutati-ma. happy

3 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

De lucrurile astea te vei lamuri in timp. In timp iti va demonstra daca sentimenutele lui pentru tine sunt adevarate sau din contra vrea doar sex. Depinde si de cat timp sunteti impreuna. Dupa o perioada, simte nevoia...

| neutrino a răspuns:

Tu chiar crezi ca el te pipaie numai de dragul ochilor tai frumosi? Regula jocului este foarte simpla: baiatul propune, fata accepta sau nu, dupa care baiatul pleaca si fata ramane plangand ca nu a avut noroc. Doar nu crezi ca te va lua si de nevasta!

| mona a răspuns:

Cu timpul iti vei da seama daca sta cu tine numai pentru altceva, daca nu ti a cerut sa feceti sex eu zic ca tine la tine cu adevarat