| fffff_2591 a întrebat:

Bunahappy uite vara trecuta am stat cu un baiat si ne-am tot certat si impacat si asa si dupa aceea am aflat ca a stat cu mine la vrajeala si acum 1 luna am stat din nou cu el de 4 ori si dupa aceea iar mi-a zis ca a stat cu mine la vrajeala, iar acum i-a zis prietenei mele ca sa-r impaca cu mine dar ar sta doar la vrajeala... Oare ma iubeste si ii e greu sa recunoaska sau doar sta cu mine la vrajeala (si-ar putea gasi si pe altele ca oricum se tot dau la el)

4 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Daca se comporta asa nu merita sa-ti pierzi timpul cu el.Nu asa se comporta nici daca ar fi timid.Eu cred ca-si bate jocde tine.Lasa-l in pace. Specimene de astea, nu merita nici o fata.
Sunt baieti pe lumea asta mult m-ai politicosi si care te pot iubii cu adevarat.
O zi buna!

| Anonima264 a răspuns:

Asta numesti iubire?
Si daca a stat la vajeala cu tine de ce ai mai fost o data cu el?
Ca sa fii ranita?
Daca as fi fost in loul tau nu mas mai fi impacat cu el(sau daca as fii acceptat i-as fii dt imediat papucii).
Data viitoare ai si tu mai mare grija pe cine alegi!

| DSabb a răspuns:

Asta nu e iubire. Poate ca tine la tine dar asta nu este iubire. Poate sta cu tine pentru ca s-a obisnuit cu tine cu prezenta ta si nu stie ce sa faca. sa te lase sau nu.

| Adellyna99 a răspuns:

Prietena mea a patit acelasi lucru.Cel mai bine ignora-l si dupa vezi ce face. Daca tu il iubesti lamureste-l.kiss