| G17 a întrebat:

Ultimul c. m l-am avut pe data de 31 august, pe data de 10 am avut contact sexual(nu a ejaculat in mine) cam la o saptamana si ceva am avut o secretie maro foarte putina. Tin sa zic ca am c. m neregulat.In luna octombrie ar fi trebuit sa imi vina, din pacate nu a aparut.Am facut 4 teste de sarcina si toate au iesit negative. Ce credeti ca ar putea sa fie?sad

5 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Mai bine te duci la un ginecolog!

Abh
| Abh a răspuns:

Daca esti la pubertate, aceste dereglari de ciclu sunt normale. Nu ai specificat cati ani ai.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca e sarcina, dar e o derglare foarte grava, daca tu nu ai mai avut menstra de pe 31 august. Daca era sarcina, era OK, dar asa inseamna ca esti bolnava si inca intr-un mod serios. O intarziere atat de mare este un semn important de alarma si impune consult ginecologic urgent.

| G17 explică:

happy mi-a venit astazi

| G17 explică:

Dar pana la ora asta mi-a curs cam putin, o fi vreo problema?
sad