| TabitaEnache a întrebat:

Ultimul contact sexual l-am avut pe 30 mai,nu stiu daca a fost neprotejat sau protejat,pentru ca nu mai vorbesc cu prietenul meu. Dupa cateva zile, cand mi-am scos ob-ul am vazut ceva roz pe el, dar nu i-am dat importanta.Am facut 3 teste de sarcina si au iesit negative, asta dupa ce mi-a intarziat menstruatia o saptamana, dar in a 8 zi a aparut. O scurgere ca albusul de ou dar maronie si uneori rosu deschis si m-a tinut 2 zile, a treia doar o pata. Nu stiu ce sa mai cred. Sunt sau nu insarcinata?

3 răspunsuri:
| Laila12Izabela a răspuns:

Fa-ti analize, testul de sarcina nu te lămurește întotdeauna, poti avea menstruatie pana in luna a7 de sarcina.

| TabitaEnache explică (pentru Laila12Izabela):

Daca ma duc la ginecolog. imi ia bani?

| Laila12Izabela a răspuns (pentru TabitaEnache):

Asta nu iti pot spune cu exactitate. Nu stiu sigur.