| Mada_9957 a întrebat:

Buna umanoizi. spuneti mi va rog ce stit voi despre orgasm in general? ma intereseaza sa aflu lucruri noihappyva astept!

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

daca un umanoid discuta cu o ciumpanzoica despre orgsm il crede lumea zoofilangiu, dar ca sa respect legea evolutiei iti dau o adresa
http://www.ziare.com/......lui-432778

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau suferi de cretinism deplasat, sau nu stii sa dai click pe google.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Humanoido,in primul rand zi-mi catiani ai si dupaai mai stam de vorba. Tu la 2, 3 noaptea stai pe TPU si intrebi intrebari de astea? Nu-ti zic nici daca o sa ramai sterila. Ar trebui la astia de la D/s sa fie obligati sa precizeze anii inainte, apoi sa puna intrebarea. Navem lucruri noi, doar second-hand. La cat.asta e mai mult sex decat dragoste, perversilor. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Crazyfish a răspuns:

Ti-a luat tac-tu si calculator, mucilaginoaso?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, @Mada. Spune-mi ce stii despre google, ca nu te doare mana sa il intrebi ce ne-ai intrebat pe noi.

| Mada_9957 explică:

Imi pare rau ca nu intelegeti intrebarea dincolo de cuvinte.am 18 ani,legat de ora, momentan sunt intr o alta tara, aici orele sunt putin diferite de Romania. legat de intrebarea mea lucrez la un proiect foarte dragut despre oameni, despre cum comunica si cat de multa nevoie au de alti oameni.imi pare sincer rau ca inca injurati...mai bine nu spuneati nimic, asta daca erati oameni inteligentihappy. oricum apreciez cateva raspunsuri pentru ca am vazut dincolo de cuvinte.cei 7 ani de acasa isi spun cuvantul pe astfel de siteurihappy, iar faptul ca eu abia am pus intrebarea si am deja 6 raspunsuri fata de cei care nu intreaba de sex mai inseamna ceva...si ca un mic sfat, nu judecati omul fara sa il cunoasteti! e cea mai mare greseala!