| mamasiita a întrebat:

Buna un baiat din clasa mea place si chiar imi pune si porecle dragute stiu sigur ca ma place ce as putea face ca sa recunoasca funda

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Pai nu stiu... daca crezi tu ca te place pe bune si ca face asta doar cu tine, stai mai mult cu el si vorbiti tot mai mult. Deveniti nu doar colegi, ci si prieteni. Asa poate iti va zice ca te place! Bafta! happy

| RuxiiiHaHa a răspuns:

Ai putea vorbii cu el pe mess, si sa il intrebi la un moment dat daca te place, iar daca nu vrea sa iti zica ii spui ca si tu il placi big grin (asta desigur daca il placihee hee) daca nu.ai putea sa iti pui o prietena sa il intrebe. Succes happy

| mamasiita explică:

Oameni buni am doar 10 ani