| Scriptenad990 a întrebat:

Un baiat se tot uita la mine,iar mie nu imi placea. Pana si acum face la fel,si cade vina pe mine,ca mama mea nu-l place. Cand am vorbit cu tatal lui, o spus ca are 39 de ani,si ca-i pare rau de mine,ca nu sunt deloc un model pentru un copil din zilele noastre. Fiind ca ma vede mereu pe-afara,dar asta nu-i adevarat. Ne-am cunoscut prin intervalul cainilor nostri...
Ce sa fac acum,ce sa-i spun? Ma gandeam sa ma duc la el si sa-i zic sa ma lase in pace,dar dupa acea m-ar spune la tatal sau, si... Nu vreau probleme si cu el.
P.S. Implinesc peste cateva luni 14 ani!

2 răspunsuri:
| ToNNy123 a răspuns:

De ce sa iti fie frica de tatal lui? Cine este tatal lui? Du-te si spune-i in fata.

| Scriptenad990 explică (pentru ToNNy123):

Tatal lui e cel mai rau de pe strada,si mi-e frica sa nu-mi faca ceva. Daca se apropie careva de copilul lui sau cainele lui, infara de prietenii de familie, ii injura si batjocoreste... Intelegi? happy

I-as putea spune atunci cand nu-i taica-so, dar atunci nu-s acasa, numai dimineata si seara ies eu cu cainele meu.