| Myhaela_3016 a întrebat:

un prieten care ma inteleg bine cu el, mi-a cerut sa ma culc cu el, adica daca as fi de acord, si cand a spus asta m-a luat de gat si m-a sarutat pe sanul stang(nu aveam decolteul mare, deoarece nu-mi place asa) si i-am spus sa inceteze ca nu vreau sa ma culck cu el, plus ca daca ar afla mama m-ar considera o carpa...deci nici nu vreau sa ma gandesc la asta am facut alegerea potrivita? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Michell_7762 a răspuns:

Imi place Myhaela ca ai stiut sa spui NU, iar pentru un baiat un NU trebuie sa ramana NU.Ma bucur ca te gandesti la tine ca fata si te respecti,dar cel mai mult pentru faptul ca te-ai gandit la ai tai parinti. Da ai fc alegerea cea mai buna,el trebuie sa inteleaga ca pentru tine este doar prieten, felecitari mai sunt si fete serioase, respect parintilor ca au stiut sa te educe bine! ciao

13 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mînuța, cu siguranță ai făcut alegerea corectă, foarte bine că nu ai acceptat propunerea lui, sănătate și o zi cît m ai faină.

| andreii2 a răspuns:

Foarte buna decizia.winking
Imi place ca gandesti asa

| DracusorImpielitat a răspuns:

Normal ca ai fk bine, ca doar n-o sa te culci cu toti baietii care iti ies in cale si isi fac iluzii.
daca nu vrei, nu vrei, si gt. nu trebuie sa faci pe plac tuturor prostilor.

| Supps a răspuns:

Trebuia sa-i spui ca nu tie somn laughing
Pe bune acum, daca ai zis ca sunteti doar prieteni si tu nu simti nicio atractie fata de el raspunsul clar trebuie sa fie NU.

| SiMpLa a răspuns:

Sigur ca ai facut alegerea potrivita esti o fata desteapta tine-o tot asa

| johnyboy a răspuns:

Ai facut alegerea buna, dar nu pentru ca te considera maica-ta o carpa, asta ar insemna sa n-o faci niciodata dupa ea, hai sa fim seriosi, traieste-ti viata ca e tare scurta...cu cap in schimb

| monymonika a răspuns:

DA! esti o fata cuminte si ai sa-ti dai seama de alegerea facut acum, mai tarziu si ai sa fii fericita.

| dny_3305 a răspuns:

Nu

| jstRadu a răspuns:

Daca era prieten, nu vad de ce a incercatthinking poate avea chef de misto sau era beatthinking sau poate te iubeste in secretsmug dar nu asa se demonstreazalaughing
ai facut ce era mai bine :p

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Trebuia sa accepti nici nu stii ce ai pierdutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Cati ani ai?
pai sigur c-ai facut bine! Tipul e chiar un nesimtit si nu are niciun drept sa se poarte asa cu tine!

| DoCVD a răspuns:

Nu stiu ce sa zic asta depine mai mult de tine si de varsta ta poate ca tia explicat si mama ta ca trebuie sa ti minte de foarte multi termenii! Bafta!

| gaby_1065 a răspuns:

Pai depinde daca il iubesti, daca esti pregatita, daca da, numai bine du-te spune-i ca vrei si v-o trageti big grin.