| cattylove a întrebat:

Buna utilizatori TPU! Acum 2 seri, tata se uita la TV si schimba canalele. A nimerit pe un canal de muzica (cred ca 1Music Channel ) si acolo se termina o melodie foarte faina, cred ca electro dar nu stiu sigur iar acum nu mi-o mai pot scoate din cap. Nu stiu cum se numeste. dar tin minte ca in stanga jos scria DIRTY BASS, iar videoclipul melodiei era alb-negru si la sfarsit (partea pe care am prins-o din melodie) erau niste oameni(cred ca trupa) in fata unei multimi(posibil la concert ) Va rog mult sa ma ajutati! Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| ceaiuldetei a răspuns:

Da, știu ce spui. Emisiunea respectivă de pe 1Music Channel, se numește Dirty Bass și are loc Joia.

Link-ul

http://www.youtube.com/watch?v=sgU7XMUyAqY - Birdy Nam Nam - "Goin' In (Skrillex "Goin' Hard" Mix)" Video -

Probabil asta este piesulica ta, întrucât este trasă în alb-negru.

Iar dacă nu este, scuzele mele : )
Mult succes.

| cattylove explică (pentru ceaiuldetei):

Da, asta era piesa! Iti multumesc foarte mult!

| ceaiuldetei a răspuns (pentru cattylove):

Cu o deosebită plăcere. Imaginează-ți că eu am stat câțiva ani, ca să îmi amintesc o piesă, pentru că nu interesa pe nimeni, deci cunosc cum te simți. Mă bucur că te-ai relaxat. : )

6 răspunsuri:
| cattylove explică (pentru Cristina45):

Nu, nu asta. Melodia aia era Dubstep sau Electro(una din doua). Dar merci oricum!

| cattylove explică:

Sau, daca puteti, dati-mi lista melodiilor, ca o gasesc eu si pe aia. Multumesc anticipat!

| cattylove explică:

Hai du-te tu! Ai invatat si tu o injuratura si vii sa mi-o spui mie? Cretinii din lumea asta...