| anonim_4396 a întrebat:

Va cer sfatul dupa ceva timp si va rog sa ma ajutati. De vreo 3 saptamani imi place un coleg. S-a intamplat ca el si colegul de banca, prietenul sau de asemenea m-au intrebat in aceeasi seara daca vreau sa fiu cu ei. Nu am putut sa zic nici da nici nu, mie placandu-mi de unul, dar cu celalalt fiind buna prietena, dar si deoarece am crezut ca a fost un pariu ( lucru care nu stiu nici acum daca este adevarat sau nu). Astfel am vazut si latura sensibila a baiatului(Cristi). Acum o saptamana si jumatate m-am hotarat sa ma apropii de el. Am incercat prima data, dar nu prea accepta fetele sa il ia in brate sau sa il atinga fara rost, asa ca m-am mai stapanit. Saptamana aceasta, de cand a inceput sa se faca frig mie imi cam ingheata palmele si prima data ma incalzeam cu o colega care are aceeasi problema, apoi am mers la prietenul meu si i-am pus mainile pe fata si pe gat deoarece este cald, dar si prietenei mele ii place de el si am inceput sa pun usor-usor mainile pe Cristi, iar el nu mai era asa de respingator, iar, de 3 zile a inceput sa vorbeasca si sa stea mai mult cu mine, cu prietena mea si cu prietenul lui. Nu stiu ce sa spun, daca ma place sau nu (de asta va cer sfatul). In timpul orelor ma priveste oarecum mai mult (inainte nu l-am surprins niciodata sa ma priveasca fara motiv). Eu insa cred ca lui ii place de o fata mai frumoasa decat mine, de care ii placea si inainte si cu care a fost odata, dar anul acesta i-a spus ca este imatur. Nu stiu ce sa cred... Deci astept sfaturile voastre. Inca un mic detaliu, el este rac, iar eu sunt gemeni. Multumesc!

1 răspuns:
| aryana1991 a răspuns:

Incearca sa vb doar voi doi si stai linistita ca nu intotdeauna se potriveste ce spune astrologul