| alexy a întrebat:

Va place Naruto? Mai bine zis va place cuplul Naruto? Daca da atunci va rog sa urmariti acest video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =8p4zBOjm9Sc
Ofer funda pentru parerea cea mai frumoasa despre video, iar pentru celelalte ofer voturi.Si chiar daca nu va place puteti sa o spuneti, nu va sfiiti.Astept cat mai multe pareri.
P. S. Urmariti tot videoclipul.
Am ales aceasta categorie fiindca e vorba despre iubirea dintre Naruto si Hinata.

13 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Waw e superb:X si eu ador Naruto:X cuplul meu preferat e Sasusakulaughing, dar si Naruto si Hinata se potrivesc de minune:X deci felicitarile mele:X bravo tie sa mai faci:X!
Mi-ai inveselit ziua laughingca eram cam plictisita acum...ma simt super dupa melodia asta a lui celine:*
xoxo si inca odata felicitari!

| ιυвιтα a răspuns:

Deci e chiar Super Video-ul
Si melodia e divina:X
Ce fain eee!
Tu l-ai facut?
Daca da, Felicitari!
Si oricum mersi ca l-ai aratat!

| hamster a răspuns:

Unde vedeti natuo? a fost mai demult dar s-a terminat... oricum superb materialul

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Scz eu sunt mai mult pe cuplul narusaku

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Allexy uite desenul meu:) http://img706.imageshack.us/i/img0459b.jpg/ e cu sasuke sper sa-ti placa;) cred ca o sa mai fac unu cu sakura :D

| Tzuc a răspuns:

In primul rand vreau sa remarc ca melodia de pe fundal este fff draguta si se potrivestewinking. romantic si foarte dragut videoclipul, este foarte frumoshappy. Daca tu l-ai facut te Felicit!

P. S: cums e numeste melodia?big grin.Mersikiss

| alexy explică:

Melodia este a lui Celine Dion si se numeste A new day has come.Multumesc pentru raspunsuri, v-am ofertit tuturor cate 3 voturi, voi da si funda, doar ca mai astept sa vad daca raspunde cineva.

| alexy explică:

Nu trebuie sa iti ceri scuze, fiecare cu preferintele sale.In plus si cuplul Narusaku e frumos.Ma bucur ca ai avut curajul sa recunosti si ai dat un raspuns.Pentru asta pot sa iti dau voturi.happy

| alexy explică:

Naruto nu s-a terminat si eu urmaresc episoadele pe animekage, daca la episoade te refereai.

| alexy explică:

UltimulRaspuns, imi place desenul tau, chiar astept sa-l vad si pe cel cu Sakura.Esti priceput(a) la desen.Sa continui.

| bLacKxXanGeL a răspuns:

Deci in primul rand melotia este foarte misto si in al doile ai facut atat de real FOARTE MISTO!
P. S: CUM SE NUMESTE MELODIA?

| ana290 a răspuns:

eu sa spun sincer prefer narusaku. melodia e frumoasa

| Blablablaaaablaaaaa a răspuns:

Mda e o porcarie...