| Dianamuffinus a întrebat:

va rog ajutati-ma.am fost cu un baiat acum 3 luni.doar 2 saptamani...inainte sa fiu cu el, abia ma despartisem de altul.si el de alta. mi-a spus ca s-a despartit de ea definitiv.si ca vrea sa fie cu mine mult timp. dupa cateva zile. m-am dus la el acasa.si atunci am facut-o cu el,(eram virgini amandoi)inainte de asta mi-a jurat ca nu o sa ma paraseasca si nu stiu ce.chestii.dar dupa o saptamana el sa impacat cu aia.si de atunci plang intruna:-

Răspuns Câştigător
| aurora50scumpika a răspuns:

Ai facut o mare greseala ca i-ai dat virginitatea...Tu il iubesti dar el nu te iubeste aici e foarte clar... daca te iubea ramanea cu tine dupa ce a-ti facut o pentru prima data! Sfatul meu e sa nu te mai lasi atat de usor.intr-adevar poate tu o faci din dragoste dar altii pot intelege altceva,, nu l mai cauta lasa-l in pace si cauta-ti un baiat care sa te merite cu adevarat! Ai grija de tine!

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Draga mea, sincer acum el vrea sa se foloseasca de tine si banuiesc ca si de cealalta. Asa cum nu-i raspundea ei asa nu ti-a raspuns nici tie a doua zi...probabil de data aceea era in pat cu ea.cand cu una cand cu alata.
Nu stiu daca iti place sa imparti ceva cu alta fata. Gndeste-te numa la cate boli poti lua.
Parerea mea este ca nu te merita... lasa-l ca baieti mai sunt.
Nu esti o jucarie buna numai pentru sex.esti o fiinta cu sentimente curate pentru un baiat care nu merita NIMIC...
Treci peste pentru binele tau!
Iti urez noroc in alegerea pe care ai s-o faci...

| Cathuzik a răspuns:

Nu se merita daca a zis ca s-a plictisit de aia...gandeste-te k poate in curand se plictiseste si de tine, oricum el este numai in bataie de joc, se foloseste de voi 2 asa ca cum a zis si tipa de mai sus, vezi-ti de viata ta k e mai bine

| Dianamuffinus explică:

Da.am vorbit cu fata aia care a fost cu el si mi-a spus sa nu imi mai fac sperante ca el deja s-a bagat cu alta.