| Anamaria_7214 a întrebat:

Bunahappy va rog ajutati-masad in curand se va intoarce acasa un baiat pe care il plac si care a vrut sa fie cu mine dar din cauza diferentei de varsta(7 ani) si a vorbelor care s-ar fi putut auzisad nu i-am dat acestuia un raspuns clar. totusi el inca da semne ca vrea sa fie cu minesad ce sa fac cum sa abordez aceasta situatie? vreau sa fiu cu el pentru ca la urma urmei nu spusele altora conteaza ci ceea ce imi doresc eusad cum sa ii arat ca il plac?sad Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| ^_^Dayanascunpik^_^ a răspuns:

Daca te place si il placi si e o legatura stransa intre voi ce mai conteaza varsta iti dua un exemplu
mama are 38 tata are 49 si nimeni nu a zis nimic eu sau placut s-au casatorit si acum ma au si pe mine eu am 11 ani si fac 12 in noembrei
deci ce parere ai acum conteaza varsta?
eu stiu ca nu ma voi lua dupa ea

4 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Daca da chiar si un semn nu ezita sa ii raspunzi [ avand in vedere trecutul ]. Insa diferenta de varsta este destul de mare, mai ales daca tu esti minora. Fiind eleva, cel mai bine ar fi sa-ti vezi de scoala. Si daca se intoarce acasa, probabil este stabilit in alta tara si acum vine in vacanta / concediu? Daca este asa, stai departe de el, nu te aventura intr-o problema mai mare decat tine, gandeste inainte sa faci vreun pas pentru ca nu merita sa te indragostesti de cineva cu care nu ai avea un viitor [ sau cel putin viitorul la care visezi ].

| pacalici a răspuns:

Pai simplu vorbeste cu el daca el a fost interesat de tine dar sa nu fie interesat doar de sex si pe urma sa-ti faca cu mana.

| c0pilutza a răspuns:

Pai dai raspunsul clar si restul e istoriee.

| Cătălina_6063 a răspuns:

Ce coincidenta asta mi se intampla si mie si aceeasi diferenta dintre noi. Poarta-te normal si mai dai putin de inteles ca il placi