| cicika a întrebat:

Va rog ajutati-ma,miine e ziua unei prietene si as vrea sa o surprind cu ceva,nu imi trebuie idee de cadouri dar ceva idei de fapte interesante, ceva amuzant si sa nu uite usor ziua ei de 18 ani, Celui mai ingenios funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind intra in clasa face-ti liniste mortala, si peste citeva secunde urlati toti la multi ani! dui ceva ce-i place:torta, bomboane, fructe

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la ea acasa impreuna cu prietenul ei si cu o sticla de sampanie(poti so stropesti un pic big grin)duceti-va cu chiote si urlete.sau du-te la ora 24:00 si fa acelasi lucru cind doarme(doar sa nu o omori)

| cicika explică (pentru anonim_4396):

As vrea miine la liceu numai nu cu sampanie ca nu iubeste bauturile, poate alta idee, asta mi-a placut si iti multumesc!

| CodrutaGeorgiana a răspuns:

Prefaceti-va toti ca ati uitat ca e ziua ei. intelegeti-va toti colegii si mergeti la ea dupa ore cu tort sucuri alea, alea si asa sigur o veti suprinde. spuneti-le si profesorilor sa nu ii spuna in fata voastra "La multi ani!" ca sa nu stricati surprizawinking
Sper ca te-am ajutat happy

| cicika explică (pentru CodrutaGeorgiana):

Dar vreo idee de felicitare ceva mai original, legat ceva cu bomboane poate sa-i pun undeva, la ce va ginditi?

| Xerolm a răspuns:

Poi faceti o mica petrecere cu clasa si aratatii cat de mult o iubiti. Puteti aduce muzica, niste sucuri(daca nu-i plac bauturile) si poate ceva de rontait. Aranjati frumos prin clasa si puteti dansa daca vreti(chestii de genu ista). Dupa liceu puteti chiar sa iesiti in oras, iar mai pe seara o poti lasa singura cu prietenul ei sa petreaca niste timp.

| exoticul a răspuns:

Ii luati un streaper. Eventual un pompier happy Nu o sa uite prea usor cadoul vostru. GARANTAT