| Daniela543 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma si pe mine prietena mea a jucat adv si prov ia a primit o provocare sa se prosteasca pe ia a facut-o in bracata dar dupa 2min a observat sange e foarte speriata mai ales ca parinti vor so duca la ginecolog spuneti-mi mai e virgina va rog ????????

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este VIRGINA din moment ce ''pasarica'' ei nu a fost nici macar atinsa de un penis real/adevarat. Nici un medic indiferent de specializare, NU va putea/reusi ''performanta'' sa stabileasca virginitatea unei fete/femei, dintr-un motiv extreme de simplu si anume, fiindca asa ceva este absolut IMPOSIBIL. Sanatate!

| Daniela543 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci e virgina dar himenul poate fii rupt pentru-ca a gasit sange

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Daniela543):

DA, situatia reala probabil este exact asa cum ai inteles. Este posibil sa se fi produs asa numita DEFLORARE a ''pasaricii'', adica o lezare/crapare a HIMENULUI ca urmare a unei apasari intense, bruste, brutale, violente asupra zonei vulvei si ruperea unui vas de sange din care a provenit sangerarea respective. In cateva ore se va cicatriza leziunea si probabil ca totul va arata aproape la fel ca mai inainte. Sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate are noroc sa ramana virgina, iar acea sangerare sa fie cauzata de aparitia menstruatiei, altfel s-a deflorat de la acea joaca.

| Daniela543 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu finca asta s-a intamplat acum cate va luni si atunci dupa ce a facut-o nu i-a venit menstruatia dar era inbracata cand a facut-o pe perna

| Daniela543 explică (pentru MihaiNicu23):

Sper sa mai fie off ce ma fac

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai joci adevar sau provocare?

| Daniela543 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Deci nu mai poate fi virgina

| Daniela543 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Nu no mai face deci e deflorata si dezverginata dar cum sa in tamplat finca era inbracata si s-a pus pe perna

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Daniela543):

Eu eram sarcastic? pentru ca mi se pare ciudata toata chestia asta.
Feci s-a masturbat prin haine si cica a inceput sa-i curga sange.
Indiferent cat decelastic ar fi fost himenul ei, tot nu vad cum sa reuseasca prin haine, ori a avut colanti si si-a bagat degetele?

| Daniela543 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Nuuuu nici gand de asta