| ILoveWeekends a întrebat:

Va rog ajutati-ma! sad. Un baiat imi da mesaje si ma tot intreaba daca imi place de el. Mie imi place,dar nu stiu daca ar trebui sa recunosc. Mi-a spus de multe ori ca sunt frumoasa si ca ma iubeste, dar se da si la alte fele. El mi-a cerut nr si i l-am dat si l-a memorat.
Il cunosc de 2 ani, dar in ultimul timp vad ca vrea ceva de la mine. Ar trebui sau nu sa recunosc? Mi-e teama sa nu glumeasca cu mine.

Răspuns Câştigător
| Crissulina18 a răspuns:

Da,poate chiar te place de aceea ti.a memorat si nr clar, insa se poate sa aiba si alte gandurii cu tine, daca este genul de baiat care ii fug ochisorii si se da si la altele, mie una nu prea imi inspira incredere.Incearca sa fi mai atenta la gesturile lui si iti vei da seama exact daca doreste ceva serios sau ba happy

7 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Nu stiu ce mai astepti, daca ti-a memorat numarul clar te place. spune-i si tu ca-l placi, Succes

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca cea mai buna abordare ar fi sa-l intrebi "Si daca as spune da, ce-ai face?"

| Alexandru0007 a răspuns:

Si mie imi e teama ca daca se da si la alte fete e cam neserios. spune-i ca il placi, vorbeste cu el, dar ai grija sa nu te indragostesti prea repede.lasa-i un timp sa se decida si ce vrea de la tine si de la celelate

| neutrino a răspuns:

Daca eu iti spun ca esti frumoasa, ca te iubesc, dar in plus iti mai spun ca esti si inteligenta, crezi ca am sanse sa fiu iubit de tine? Nu doresc nimic de la tine, ci cu tine. Ce zici?

| Z3R0H0uR a răspuns:

Incearca cum a zis @AlexanderAdrian, ia'l si tu la misto cum ia si el alte fete. happy

| TequilaG a răspuns:

Cred ca te place. Eu zic sa recunosti ca si tie iti place de el. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i dai flit. E pe interes.