| Lilia2621 a întrebat:

va rog ajutati-ma! vreau sa ma razbun pe o tirfa, pe o fata pe care o urasc din tot sufletul, deoarece mereu ma umileste in fata la toti si vreau sa o simta pe pielea sa cum e sa fii injosit. Va rog ajutati-ma printr-un plan de razbunare, dati-mi ceva idei, numai va rog nu-mi spuneti ca nu-i frumos sau chestii de acest gen,,, mersi mult, dau fundita celui care cu adevarat o sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| chandnisharma a răspuns:

Plateste un baiat(ori pune un verisor) sa o seduca si sa o aduca la pat si il pui sa o filmeze cand face sex oral iar apoi dai filmul cu ea si poze la toti laughing)

11 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna da-mi idu tau si iti zic eu ce sa faci cu eadevil :*

bafta

| AndaWest a răspuns:

No pai pune-i piedica si fte-o cu capul de pamant tu-i ceara mamii ei de fata, dapai ce inseamna asta

| cOnTexT a răspuns:

Eu te ajut tongue, imi place sa fac misto sad, asa e firea mea! da-mi un mesaj daca ai vre o ideewinking! daca esto din timisoara ti o rezolv de tot! laughing

| Bubu_5492 a răspuns:

Ca sa o poti umili pe ea, trebuie in primul rand sa nu te mai lasi umilita tu.
noi nu avem ce sfaturi sa ti dam, pentru ca nu stium cum te provoaca aia si ce ti zice, tu trebuie doar sa raspunzi cu ironie si sarcasm.astfel va inceta sa te tachineze.vazand ca nu te intereseaza, asa daca tu te agiti p aici si pui la suflet inseamna ca aia ce -ti spune, chiar te afecteaza, deci tarfa aia cum o numesti tu, e mai inteligenta putinhappy

| cineva_4576 a răspuns:

Sa fii sanatoasa... ce cauti cu o tarfa?
Adica, stii tu vb aia... "spune mi cu cine umbli ca sa ti spun cine esti"...
Scuze de sinceritate, dar asa e, nu te mai razbuna pe ele si umbla cu oameni normali. Poate ca daca face asta nici tu nu esti cea mai dulce fata de pe pamant.
Nu ma duce capu la razbunari si faze din astea.
O seara placuta!

| adinakaty a răspuns:

Eu cred ca doar prin simplul fapt ca iti arati indiferenta la vorbele ei o faci sa se atace, iar daca vrei o razbunare in adevaratul sens al cuvantului incearca sa ii sufli iubitul(chiar daca nu iti place de el)pentru ca asa se va simti sigur umilita si injosita, dar trebuie sa faci in asa fel incat ea sa va vada impreuna ca atunci o sa plesneasca

| baTTLe4u a răspuns:

Daca esti din BUZAU ti-o rezolv moca smug

| Mya_9774 a răspuns:

In primul rand nu arata ca te deranjeaza ceea ce ea face.cat despre razbunare tarfele nu stiu ce inseamna sa suferi. ele lupta cu ceva. si cred ca sti si u cu ce anume asta daca esti o fata klumea. poti s-o lovesti unde sti si u ca o doare cel mai tare. sper ca te lamuri cat de cathappy

| aylyn_2380 a răspuns:

Loveste-o unde o doare mai tare(spiritual nu fizic ca iese cu bataie.laughing)sau gaseste niste probe care sa o faca vinovata(sa o umileasca :d. asa as proceda eu.laughing... sper ca ti-am dat o idee cum sa te porti cu astfel de persoane rele sau daca te crezi in stare pocneste-o in,, fata''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi id ei ca te invat euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului, mai bine te gindesti cum s-o faci sa sufere, e mult mai inteligent!